Rozwiń swój biznes dzięki JAcademy Business Club Bydgoszcz

  • 22.11.2017, 14:19 (aktualizacja 22.11.2017, 15:23)
  • KB
Rozwiń swój biznes dzięki JAcademy Business Club Bydgoszcz KB
Klub Biznesu JAcademy to coś więcej niż spotkania w interesach. To przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji, w doskonałym towarzystwie. Sympatyczna i otwarta atmosfera organizowanych od dłuższego czasu Śniadań Biznesowych sprawia, że grono klubowiczów stale się powiększa. Przyjdź i zobacz, jak łatwo można zaprezentować swoją firmę i zdobyć klientów.

Klub Biznesu JAcademy Bydgoszcz to organizacja, która  zrzesza przedsiębiorców, posiadających wizję kooperacji i dialogu. Członkowie to firmy mające wspólne cele oraz nastawione na ciągły rozwój swojego biznesu. Przyjazne i partnerskie relacje podczas spotkań klubowiczów pozwalają poznać się lepiej i nawiązać nowe kontakty. 

Śniadania Biznesowe stają się coraz popularniejsze, a z miesiąca na miesiąc zainteresowanych przybywa. Na spotkania stawiają się osoby, które poszukują nowych kontaktów oraz  te chcące poznać inne branże. 

IX spotkanie połączone ze śniadaniem odbyło 22 listopada w Hotelu & Restauracji "Wodnik" przy ulicy Nakielskiej 86 w Bydgoszczy. Podczas wydarzenia certyfikaty odebrały m.in. firmy: 

CS Group Polska SA

Grażyna Bonk

Marko Team Sp. z o.o.

Szymon Wiktorowicz

Jak informują klubowicze spotkania oraz członkostwo dały już swoje pierwsze efekty. Znajomości pozwoliły na nawiązanie udanych relacji biznesowych.

Śniadania pozwalają firmom tym mniejszym i większym poznać się oraz nawiązać współpracę. Klubowicze mają także okazję wziąć udział w szeregu innych wydarzeń, które organizuje Klub Biznesu. Należą do nich np.: pikniki rodzinne, spotkania na strzelnicy czy zacięta rywalizacja na torze gokartowym. 

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna na śniadaniu ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

Ponad 2000 firm z 8 różnych miast objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu. Przyjdź i poznaj dlaczego ten projekt jest wyjątkowy i jak łatwo możesz zyskać wiele nowych możliwości. 

Wystarczy tylko zarejestrować się i w ten sposób potwierdzić swoja obecność. 

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt. 

Czym zajmujemy się jako Klub Biznesu? 

1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe. 

2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy

3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług

Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

Jeżeli masz pytania dzwoń lub pisz - Tomasz Kośmider tel. 662 074 476 lub e-mail: [email protected]

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe