Zbadaj bezpłatnie poziom glukozy we krwi w CH Auchan

  • 22.11.2017, 13:02
  • KB
Zbadaj bezpłatnie poziom glukozy we krwi w CH Auchan archiwum
Już w najbliższą sobotę 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można wykonać bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi oraz zmierzyć procentową zawartość tkanki tłuszczowej. Goście centrum będą mogli również porozmawiać z farmaceutami o przyjmowanych lekach i uzyskać informację o ich bezpiecznym stosowaniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Cukrzyca bywa określana epidemią XXI wieku. Z tą chorobą przewlekłą zmaga się aż 3 miliony Polaków i liczba ta wzrasta z roku na rok, dokładając się do również rosnącej liczby zachorowań na świecie. Cukrzyca wiąże się często z nadwagą i otyłością, a powikłania prowadzą m.in. do miażdżycy i zawału serca, udaru mózgu, niewydolności nerek i wielu innych groźnych następstw. Wiele osób cierpiących na chorobę nie jest świadomych jej istnienia, stąd tak ważne są badania profilaktyczne i akcje informujące o konsekwencjach wynikających z nieleczenia.

Już 25 listopada wszyscy zainteresowani goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz będą mogli bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne, które wskażą ewentualne odchylenia od norm lub potwierdzą zdrowie pacjenta. Chętni zbadają stężenie glukozy we krwi, dokonają pomiaru procentowej zawartości tkanki tłuszczowej czy sprawdzą ciśnienie tętnicze, a następnie skonsultują otrzymane wyniki.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmowy i konsultacji z farmaceutami. Osoby zażywające jakiekolwiek leki będą mogły zasięgnąć opinii fachowca na temat interakcji zachodzących między wszystkimi przyjmowanymi środkami oraz związanych z tym skutkami ubocznymi. Osoby zainteresowane konsultacją powinny wziąć ze sobą zażywane leki. Wszyscy chętni będą mieć również okazję zasięgnąć porad dietetycznych i ziołoleczniczych. Badania i spotkania z farmaceutami są częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Cukrzyca – Skonsultuj z Farmaceutą”.

Bezpłatne badania i konsultacje z farmaceutami odbędą się 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Badania będą przeprowadzane od godz. 10:00 do 18:00, natomiast przegląd leków i konsultacje będą prowadzone od 10:00 do 15:00. Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe