Nie będzie wycinki kasztanowców przy Placu Kościeleckich

  • 09.11.2017, 12:11
  • KB
Nie będzie wycinki kasztanowców przy Placu Kościeleckich archiwum
Urząd Miasta otrzymał odmowną decyzję od Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w spawie wycinki drzew przy Placu Kościeleckich. Poniżej przedstawiamy stanowisko ratusza:

Otrzymaliśmy decyzję Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nie zezwalającą na wycinkę 11 kasztanowców białych z Placu Kościeleckich. Miasto nie będzie się odwoływać od decyzji Konserwatora Wojewódzkiego.

Jednocześnie podkreślamy, że jedynym powodem, dla którego wystąpiliśmy do WZK o zgodę na wycinkę, była troska o bezpieczeństwo mieszkańców. Decyzję rozumiemy w ten sposób, że WZK bierze pełną odpowiedzialność za stan drzew na Placu Kościeleckich.

Jednocześnie informujemy, że zastosujemy się do zaleceń Konserwatora zawartych w decyzji.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe