Z fordońskimi seniorami o bezpieczeństwie

  • 24.10.2017, 12:47 (aktualizacja 24.10.2017, 13:11)
  • KB
Z fordońskimi seniorami o bezpieczeństwie archiwum
Policjanci z Fordonu zapraszają mieszkańców dzielnicy, a w szczególności osoby starsze na spotkanie w kinie „Jeremi” na terenie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ul. Berlinga 13 w Bydgoszczy.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 października 2017 r. o godz. 10:00. Funkcjonariusze będą mówić o przestępstwach, na które seniorzy są najczęściej narażeni.

Mowa będzie przede wszystkim o oszustwach metodą „na wnuczka” i „na policjanta”.  Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia filmów instruktażowych poświęconych tej tematyce, a także usłyszeć od funkcjonariuszy kilka podstawowych zasad, jak nie paść ofiarą takiego przestępstwa.  

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe