Rozbudowa i przebudowa ulic: Fordońska, Inflancka, Pilicka. Będą zmiany w organizacji ruchu

  • 24.10.2017, 11:38 (aktualizacja 24.10.2017, 12:29)
  • KB
Rozbudowa i przebudowa ulic: Fordońska, Inflancka, Pilicka. Będą zmiany… Materiały prasowe
Jak podaje ZDMiKP w związku z budową Outlet Center w nocy z dnia 26.10.2017r. na 27.10.2017r. na około 6 miesięcy zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu związana z: "Rozbudową, budową i przebudową układu drogowego w rejonie ulic Fordońska – Inflancka – Pilicka w Bydgoszczy".

Zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Inflancka na odcinku od ul. Fordońskiej do firmy Abramczyk. Na ul. Fordońskiej zostaną zamknięte dla ruchu pasy wyłączenia dla prawoskrętu i lewoskrętu w ul. Inflancką. Dojazd do ul. Pilickiej będzie poprowadzony ulicą Łowicką od strony ulicy Więcka oraz ulicą Niewiteckiego.

Od strony wschodniej, czyli z Fordonu dojazd będzie możliwy jedynie ul. Fordońską, Rejewskiego i oznakowanym - czasową organizacją ruchu, węzłem drogowym dla relacji zawracającej do ul. Fordońskiej w kierunku wschodnim.

Ulica Pilicka będzie zamknięta od wjazdu do DB Schenker do ul. Inflanckiej. Na zamknięte odcinki ulicy Infalnckiej i Pilickiej będą mogły wjeżdżać jedynie pojazdy budowy.

Wyjazd z ul. Pilickiej będzie możliwy na relacjach prawoskrętu dla pojazdów ciężarowych w ul. Fordońską z drogi wewnętrznej koło sklepu Black- Red – White (zlokalizowanej vis a vis ul. Traktorzystów). Wjazd na drogę wewnętrzną od ul. Fordońskiej będzie niemożliwy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe