Od jutra zmiany w organizacji ruchu przy ul. Tamka

  • 04.10.2017, 08:23 (aktualizacja 04.10.2017, 08:43)
  • KB
Od jutra zmiany w organizacji ruchu przy ul. Tamka archiwum
Już jutro (5.10) w centrum miasta na ulicach Tamka i Mennica zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Zmiany wiążą się z planowanym spotkaniem z Fundacją WOŚP. Utrudnień możemy spodziewać się do piątku 6.10, do godz. 16.00.

Jak podaje ZDMiKP, od 5 października od godz. 17:00 do: 6 października do godz. 16.00 zostanie wprowadzony czasowo znak B-36 – zakaz zatrzymywania się ze znakiem T-24 – laweta.

Zakaz nie będzie dotyczył tylko pojazdów obsługujących imprezę na Wyspie Młyńskiej. Parking na wysokości Młynów Rothera zostanie wygrodzony.

Od 06.10.2017r. od godz. 04:00 do godz. 16:00 zostanie dodatkowo zamknięta dla ruchu kołowego ul. Tamka i ul. Mennica, możliwość dojazdu będą jedynie miały pojazdy dojeżdżające na parking Przystani oraz obsługujące imprezę na Wyspie Młyńskiej (od strony ul. M. Focha).

Od strony ul. Ku Młynom zakaz ruchu nie będzie dotyczył pojazdów zaopatrzenia obiektów gastronomicznych, Muzeum, elektrowni i obsługujących imprezę na Wyspie Młyńskiej.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe