Bydgoszczanie mogą wybrać kolejność budowy nowych basenów

  • 29.09.2017, 17:23 (aktualizacja 02.10.2017, 08:56)
  • KB
Bydgoszczanie mogą wybrać kolejność budowy nowych basenów archiwum
Mieszkańcy, w konsultacjach społecznych dotyczących kolejności budowy basenów, będą mogli wypowiedzieć się w dniach 1-31 października.

W tym czasie będzie można głosować zarówno za pośrednictwem aplikacji internetowej, jak i tradycyjnie poprzez wypełnienie ankiety i wrzucenie jej do urny.

Warto podkreślić, że budowa nowych basenów będzie rozpoczynała się nie rzadziej niż co dwa lata. Mieszkańcy mogą wskazać basen na:
- osiedlu Leśnym (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. 11 Listopada);

- osiedlu Miedzyń (Zespół Szkół nr 8 przy ul. Pijarów);

- osiedlu Tatrzańskim (Zespół Szkół nr 28 przy ul. Kromera).

Do udziału w konsultacjach społecznych uprawniona jest osoba zamieszkała w Bydgoszczy, która ukończyła 16 lat. Należy pamiętać o tym, że każdy mieszkaniec wybiera tylko jedną lokalizacje basenu, a w sytuacji, gdy ta sama osoba wzięła udział w głosowaniu kilkukrotnie, wszystkie oddane przez nią głosy zostaną uznane za nieważne. Podczas wypełniania ankiety należy obowiązkowo wpisać podstawowe dane (imię i nazwisko) oraz numer Pesel i podpis. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie w celach konsultacji społecznych.

Z kolei sobotę, 21 października, odbędzie się „Obywatelska Sobota”. W trzech lokalizacjach, w których mają powstać baseny, mieszkańcy będą mogli wypełnić ankietę w Mobilnym Punkcie Konsultacyjnym.

Punkty konsultacyjne, w których można wrzucić do urny wypełnioną ankietę znajdują się:

- w ratuszu (ul. Jezuicka 1)
- Urzędzie Miasta Bydgoszczy (ul. Grudziądzka 9-15)
- Punkcie Obsługi Mieszkańca w Zielonych Arkadach
oraz w szkołach:
- Szkole Podstawowej nr 67

- Szkole Podstawowej  nr 15

- Szkole Podstawowej  nr 20

- Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7

- Zespole Szkół Handlowych

- Szkole Podstawowej nr 35

- Zespole Szkół nr 8

W ciągu ostatnich lat w Bydgoszczy, ze środków miasta, powstał nowy basen zlokalizowany przy ul. Stawowej. Zmodernizowano także obiekt przy ul. Swarzewskiej. Obecnie rozpoczęła się budowa basenu na Kapuściskach przy ul. Szarych Szeregów. Ta inwestycja kosztuje blisko 25 mln złotych. Prace budowlane zajmą około 1,5 roku.

Głosować przez Internet można TUTAJ.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolo
Kolo 01.10.2017, 17:35
Adres do tej aplikacji to nie łaska napisać???
redakcja
redakcja 02.10.2017, 08:57
Link do głosowania w Internecie znajduje się na dole artykułu :)

Pozostałe