Zaprezentuj swoją firmę i zyskaj nowe kontakty. Zaprasza J Academy Business Club Bydgoszcz

  • 21.09.2017, 15:01 (aktualizacja 21.09.2017, 21:51)
  • KB
Zaprezentuj swoją firmę i zyskaj nowe kontakty. Zaprasza J Academy Business… KB
O tym, jak ważna jest odpowiednia prezentacja oraz kontakty z innymi firmami przekonali się już kolejny raz członkowie Klubu Biznesu J Academy Business Club Bydgoszcz. VII Śniadanie Biznesowe odbyło się 21 września w Hotelu Wodnik i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Śniadania Biznesowe stają się coraz popularniejsze, a z miesiąca na miesiąc zainteresowanych przybywa. Na spotkania stawiają się osoby, które poszukują nowych kontaktów oraz  te chcące opowiedzieć o swoim biznesie. 

Śniadanie, które miało miejsce 21 września odbyło się kolejny raz w Hotelu & Restauracji "Wodnik" przy ulicy Nakielskiej 86 w Bydgoszczy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Klub Biznesu Jacademy, w którego poczet przyjęte zostały kolejne firmy członkowskie. Są nimi: 

1.    Karor Usługi Pralnicze

2.    Pactum Windykacja 

3.    Firma Sacam

4.    Rodogosz - Ogrody

5.    Biuro Rachunkowe FIR 

6.    Cashback World 

7.    Masarnia Władysławowo Sp. J. R. A. B. Zawistowski

8.    Goldenmark - Mennica Wrocławska

Jak informują klubowicze spotkania oraz członkostwo dały już swoje pierwsze efekty. Znajomości pozwoliły na nawiązanie pierwszych i udanych relacji biznesowych.

Śniadania pozwalają firmom tym mniejszym i większym poznać się oraz nawiązać współpracę. Klubowicze mają także okazję wziąć udział w szeregu innych wydarzeń, które organizuje Klub Biznesu. Należą do nich np.: pikniki rodzinne, spotkania na strzelnicy czy zacięta rywalizacja na torze gokartowym. 

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna na śniadaniu ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

Ponad 2000 firm z 8 różnych miast objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu. Przyjdź i poznaj dlaczego nasz projekt jest wyjątkowy, a Ty dzięki temu zyskasz wiele nowych możliwości. 

Wystarczy tylko zarejestrować się i w ten sposób potwierdzić swoja obecność. 

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt. 

Czym zajmujemy się jako Klub Biznesu? 

1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe. 

2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy

3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług

Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

Jeżeli masz pytania dzwoń lub pisz - Tomasz Kośmider tel. 662 074 476 lub e-mail: [email protected]

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe