Ułatwiony dojazd na Bydgoski Festiwal Muzyczny

  • 15.09.2017, 12:32 (aktualizacja 15.09.2017, 13:31)
  • KB
Ułatwiony dojazd na Bydgoski Festiwal Muzyczny KB
Rozpoczął się 55. Bydgoski Festiwal Muzyczny. W związku z Galą Inauguracyjną, która odbędzie się dziś (15 września), ZDMiKP wraz z Filharmonią Pomorską wprowadza pomiędzy ul. A. Szwalbego, a ul. J. Słowackiego specjalną organizację ruchu.

Filharmonia informuje wszystkich Melomanów i Gości Filharmonii Pomorskiej, że w najbliższy piątek, 15 wrzenia 2017 roku, w dniu Gali Inauguracyjnej 55. Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego, w godzinach od 17 do 22, otwarty zostanie dla ruchu kołowego (bez prawa postoju) przejazd przez Skwer Krzysztofa Komedy pomiędzy ul. Andrzeja Szwalbego a ul. Juliusza Słowackiego. 

Ułatwi to transport samochodami osobowymi wszystkich przybywających na koncert maestry Aleksandry Kurzak. Wszystkich kierowców taksówek i innych pojazdów przywożących i dobierających Gości do i z Filharmonii Pomorskiej zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia. 

Na odcinku tym obowiązuje ruch jednokierunkowy z ul. Szwalbego w kierunku ul. Słowackiego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe