Więcej miejsc do parkowania na Błoniu

  • 14.09.2017, 11:57 (aktualizacja 14.09.2017, 12:21)
  • KB
Więcej miejsc do parkowania na Błoniu KB
Trwają prace związane z budową 18 nowych miejsc parkingowych przy ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich. Inwestycja powstaje w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Nowe miejsca postojowe powstają na wysokości ul. Waryńskiego. Będzie tam 12 stanowisk. Są one lokalizowane w miejscu obecnego pasa zieleni, po zachodniej stronie ulicy. Umożliwi to parkowanie prostopadle do jezdni. 

Kolejnych 6 miejsc jest budowanych na wysokości skrzyżowania z ul. Koszarową po zachodniej stronie ulicy. Jedno stanowisko przeznaczone zostanie dla osób niepełnosprawnych. Nastąpi także przebudowa chodnika biegnącego wzdłuż nowego parkingu.  

Prace postępują i obejmują budowę oraz ustawienie krawężników na wysokości ul. Waryńskiego. Wkrótce układane będą nawierzchnie z kostki betonowej. Trwają też przygotowania do podpisania umowy z wykonawcą zadania na wysokości ul. Koszarowej. 

Inwestycje są  powstają z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Ich koszt to blisko 170 tysięcy złotych. 
 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe