Można jeszcze oddawać głosy na nazwę lodowiska

  • 12.09.2017, 12:24 (aktualizacja 12.09.2017, 12:33)
  • KB
Można jeszcze oddawać głosy na nazwę lodowiska Materiały prasowe
Trwa konkurs na nazwę nowego lodowiska, które powstaje przy Hali Łuczniczka. Swój głos na jedną z 15 propozycji można oddawać do środy 13 września.

Wyboru można dokonać spośród 15 nazw. Dziś na finiszu głosowania mamy trzech faworytów – zdecydowanie prowadzi Torbyd z 415 głosami. Na drugim miejscu znajduje się nazwa Arcitic Arena (353 głosów), a na trzeciej pozycji jest Tafla z 282 głosami.

Ostateczny wynik głosowania może się jedna zmienić – głosy można oddawać do 13 września za pomocną specjalnej aplikacji, która pozwala na weryfikację głosującego po podaniu numeru PESEL oraz imienia i nazwiska. Każdy będzie mógł oddać jeden głos.  Wypełnienie ankiety zajmuje dosłownie chwilę.

Po zakończeniu głosowania odbędzie się weryfikacja wypełnionych ankiet – z tego powodu wyniki końcowe opublikowane zostaną dwa dni po ogłoszeniu końcowych wyników konkursu.

Oto wyniki głosowania na dzień 11 września 2017 (w kolejności alfabetycznej):

Arctic Arena - 353 głosów
Brda Arena Bydgoszcz - 27
Diament Brdy - 48
Ice Arena Bydgoszcz - 81
Kryształowa Arena - 96
Lodowisko przy Brdzie - 12
Łucznik - 28
Łyżwiarka - 23
Nowy Torbyd - 77
Park Lodowy Bydgoszcz - 24
Sopel - 13
Tafla - 282
Torbyd  - 415
Torbyd Arena - 97
Torbydzia - 12
  
Udział w głosowaniu można wziąć wchodząc na formularz aplikacji TUTAJ. Zmienione zasady konkursu zostały określone w aneksie do regulaminu, który dostępny jest TUTAJ.

Warto wiedzieć: Lodowisko powstaje  po północno-zachodniej  stronie hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczka”. Inwestycja warta je 23,5 mln zł. Projekt lodowiska został opracowany na podstawie wcześniej przygotowanej koncepcji programowo-przestrzennej.  Zakłada on powstanie bryły przypominającej lodowy kryształ.

Na elewacji dominować mają okładziny w srebrnym kolorze oraz szkło. Obecnie kończą się prace związane z wykonaniem żelbetowego szkieletu bryły lodowiska. W pomieszczeniach sanitarnych  na parterze wykonywane są już instalacje wodną oraz centralnego ogrzewania. W ciągu 2 tygodni wykonawca przystąpi do montażu elementów konstrukcji dach składającej się z dźwigarów i płatwi wykonanych z drewna klejonego. Wraz z dachem rozpoczną się prace na elewacji obiektu. Prace zakończą się pod koniec bieżącego roku.
  

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe