Głosowanie na nazwę lodowiska zostanie powtórzone! [Aktualizacja]

  • 30.08.2017, 11:10 (aktualizacja 30.08.2017, 12:36)
  • KB
Głosowanie na nazwę lodowiska zostanie powtórzone! [Aktualizacja] Wizualizacja
Urząd Miasta wznawia głosowanie dotyczące nazwy nowego lodowiska przy ul. Toruńskiej.

Ogłaszamy nowy konkurs na nazwę lodowiska. Głosować będzie można od dziś (30.08) do 13 września za pomocną specjalnej aplikacji. Wypełnienie ankiety zajmuje dosłownie chwilę.

Ze względu na zgłoszone przez uczestników wątpliwości, dotyczące prawidłowości w wyborze nazwy, zdecydowaliśmy się powtórzyć procedurę głosowania. Tym razem stosujemy sprawdzone rozwiązania podczas Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego oraz konsultacji społecznych. Specjalna aplikacja pozwala na weryfikację po podaniu numeru PESEL oraz imienia i nazwiska. Każdy będzie mógł oddać jeden głos.

Wyboru można dokonać spośród 15 nazw, które komisja konkursowa uznała za najciekawsze z prawie 600 nadesłanych przez internautów. Autor zwycięskiej propozycji (w przypadku kilku autorów liczy się czas nadesłania propozycji) otrzyma voucher do sklepu sportowego w wysokości 1000 zł.

Oto 15 propozycji (w kolejności alfabetycznej):

Arctic Arena

Brda Arena Bydgoszcz

Diament Brdy

Ice Arena Bydgoszcz

Kryształowa Arena

Lodowisko przy Brdzie

Łucznik

Łyżwiarka

Nowy Torbyd

Park Lodowy Bydgoszcz

Sopel

Tafla

Torbyd

Torbyd Arena

Torbydzia

Udział w głosowaniu można wziąć wchodząc na formularz aplikacji: https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/939113?newtest=Y

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AuthHiril
AuthHiril 05.09.2017, 12:01
Biorąc pod uwagę liczbę osób mieszkających w okolicach Bydgoszczy (gminy Osielsko, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Solec Kujawski) które będą korzystać z obiektu, ograniczenie głosujących wyłącznie do zameldowanych w mieście Bydgoszcz znacznie ogranicza liczbę głosującycych i w przeciwieństwie do porzedniego głosowania nie pozwala części zainteresowanych wypowiedzieć się w sprawie

Pozostałe