Co wiesz o Bydgoskim Rowerze Aglomeracyjnym? Odpowiedz na pytania i wygraj!

  • 25.08.2017, 09:21
  • KB
Co wiesz o Bydgoskim Rowerze Aglomeracyjnym? Odpowiedz na pytania i wygraj! UMB
Ratusz zaprasza wszystkich do udziału w wakacyjnym konkursie „Dumni z Bydgoszczy”. To już ostatnia porcja pytań – tym razem związanych ze ścieżkami rowerowymi i Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym. Na odpowiedzi jest czas do końca weekendu!

Konkurs ma charakter otwarty, może w nim wziąć udział każdy bez względu na wiek. W każdy piątek, począwszy od 14 lipca do 1 września włącznie, na stronie miasta, na profilu miasta na Facebooku, a także w prasie lokalnej publikowanych będzie po pięć pytań dotyczących naszego miasta. Szóste pytanie co tydzień będzie takie samo – trzeba na nie odpowiedzieć tylko raz. Jest to pytanie: dlaczego jestem dumny z Bydgoszczy? Forma odpowiedzi dowolna: literacka, fotograficzna, plastyczna, a może muzyczna lub filmowa? Zdecyduj sam i pokaż, dlaczego rozpiera Cię duma, że jesteś z Bydgoszczy.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Co tydzień rozdamy zegarki typu smartwatch – warunkiem jest udzieleni prawidłowych odpowiedzi na nasze konkursowe pięć pytań, a w finale autor najlepszej pracy, który odpowie prawidłowo na wszystkie pytania, wygra wysokiej klasy tablet.

Życzymy dobrej zabawy i powodzenia!

Oto pytania konkursowe z dnia 25 sierpnia:

  1. Ile razy Tour de Pologne jechało przez Bydgoszcz?
  2. Ile kilometrów liczy trasa Ostromecko – Janowo, której fragment biegnie przez Bydgoszcz?
  3. W ilu edycjach ECC (European Cycling Challenge) uczestniczyło do tej pory miasto Bydgoszcz?
  4. Ile nowych stacji BRA powstanie w Fordonie?
  5. W którym roku uruchomiony został Bydgoski Rower Aglomeracyjny?  

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 27 sierpnia, do godz. 23.59. Pytania należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: [email protected]

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe