Spektakl nad Wisłą. Teatr BAZA zaprasza

  • 23.08.2017, 15:33
  • KB
Spektakl nad Wisłą. Teatr BAZA zaprasza Teatr Baza
W najbliższą niedzielę (27 sierpnia) w Fordonie zrobi się bardzo rodzinnie. Stowarzyszenie Teatr BAZA zachęca do obejrzenia wyjątkowego spektaklu "Opowieści znad Wisły".

Teatr BAZA ma ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną podróż do świata legend.

Tym razem będziemy interpretować opowieści związane z królową polskich rzek – Wisłą. Przed nami teatralny flis od Warszawy po Bałtyk. Zaprezentujemy spektakl „Opowieści znad Wisły” w miastach położonych nad jej brzegiem:

27 sierpnia, godz. 17:00 – Bydgoszcz, Fordon, brzeg Wisły (zejście od ul. A. Frycza-Modrzewskiego).

A my podążymy szlakiem dawnych flisaków. Będziemy poszukiwać ukrytych w Wiśle magicznych postaci, pieśni, legend i wspaniałych historii. Za wehikuł posłuży nam barka. Wypatrujcie jej na szlaku!

Teatr Baza jest nowoczesnym centrum kultury, realizuje działania o charakterze artystycznym, edukacyjnym i badawczym. Głównym nurtem tych działań jest szeroko rozumiana sztuka teatru.

Wstęp wolny.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe