Zdobądź nowe kontakty i pomóż swojej firmie zaistnieć. VI Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu Jacademy za nami

  • 23.08.2017, 13:55 (aktualizacja 23.08.2017, 14:04)
  • KB
Zdobądź nowe kontakty i pomóż swojej firmie zaistnieć. VI Śniadanie Biznesowe… KB
Dziś (23 sierpnia) odbyło się VI Śniadanie Biznesowe Klubu Biznesu Jacademy. Po raz kolejny doskonała atmosfera sprzyjała nawiązaniu nowych kontaktów i relacji biznesowych.

Śniadania Biznesowe stają się coraz popularniejsze, a z miesiąca na miesiąc zainteresowanych przybywa. Spotkanie, które miało miejsce 23 sierpnia odbyło się kolejny raz w Hotelu & Restauracji "Wodnik" przy ulicy Nakielskiej 86 w Bydgoszczy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Klub Biznesu Jacademy, w którego poczet przyjęte zostały kolejne firmy członkowskie. Są nimi: 

1.    Dom Leśny Seniora

2.    ART CENTRUM Biuro Nieruchomości

3.    Usługi Transportowe 4 Sprint

4.    Biuro Rachunkowe FIR

5.    Auto Reve

Śniadania pozwalają firmom tym mniejszym i większym poznać się oraz nawiązać współpracę. Klubowicze mają także okazję wziąć udział w szeregu innych wydarzeń, które organizuje Klub Biznesu. Ostatnio było to np. spotkanie na strzelnicy połączone z kolacją w Hotelu Wodnik. 

Spotkania tego typu to nie tylko biznes. To przede wszystkim mile spędzony czas w doskonałej atmosferze, pozwalający zdobyć kontakty oraz umożliwiający wzmocnienie pozycji własnego biznesu. Do Klubu dołączyć mogą zainteresowani reprezentujący różne branże. 

Każda firma obecna na śniadaniu ma okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz to jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

Ponad 2000 firm z 8 różnych miast objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu. Przyjdź i poznaj dlaczego nasz projekt jest wyjątkowy, a Ty dzięki temu zyskasz wiele nowych możliwości. 

Wystarczy tylko zarejestrować się i w ten sposób potwierdzić swoja obecność. 

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt. 

Czym zajmujemy się jako Klub Biznesu? 

1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe. 

2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy

3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług

Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

Jeżeli masz pytania dzwoń lub pisz - Tomasz Kośmider tel. 662 074 476 lub e-mail: [email protected]

KB

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe