EXPLOzja w Exploseum! Poznaj tajemnice dawnej fabryki

  • 21.08.2017, 13:29
  • KB
EXPLOzja w Exploseum! Poznaj tajemnice dawnej fabryki Exploseum
Kolejna niedziela w Exploseum przed nami. Organizatorzy zapraszają do udziału w specjalnej grze turystycznej.

Zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i turystów odwiedzających nasze miasto do udziału w kolejnej edycji Explo Niedzieli, czyli cyklicznej imprezie organizowanej w Exploseum – oddziale Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

W ostatnią wakacyjną niedzielę  przygotowaliśmy dla naszych Gości liczne atrakcje w postaci prawdziwej EXPLOzji! – gry turystycznej, dzięki której zwiedzający poznają tajemnice dawnej fabryki  nitrogliceryny. Na trasie Uczestnicy Explo Niedzieli spotkają Alfreda Nobla, który udzieli wskazówek i zdradzi sekrety produkcji materiałów wybuchowych.

A oto co nas czeka:

EXPLOzja! Tajemnice dawnej fabryki 

– gra turystyczna

Gra turystyczna dla wszystkich chętnych. Grę można rozwiązywać rodzinnie, grupowo lub indywidualnie. Przy wejściu do Exploseum, na uczestników czekają specjalne mapy z zadaniami oraz zaznaczonymi punktami, które muszą odnaleźć w przestrzeni muzeum. W tych miejscach, w specjalnie oznaczonych skrzyniach, znajdują się zaszyfrowane zadania. Przygotuj się na EXPLOzję wrażeń!

27 sierpnia 2017 roku

(ostatnia niedziela sierpnia)

12.00 - 15.00

ul. Alfreda Nobla

WSTĘP WOLNY

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe