Adrenalina i kawa w roli głównej. Spotkanie Klubu Biznesu Jacademy

  • 14.07.2017, 13:33 (aktualizacja 14.07.2017, 14:08)
  • KB
Adrenalina i kawa w roli głównej. Spotkanie Klubu Biznesu Jacademy KB
O tym, że nie samym biznesem człowiek żyje przekonali się w czwartkowe (13.07) popołudnie członkowie Klubu Biznesu Jacademy. Spotkanie rozpoczęło się zaciętą rywalizacją na torze gokartowym, a zakończyło degustacją kawy w Hotelu Słoneczny Młyn.

Stowarzyszenie zaproponowało klubowiczom spotkanie na torze gokartowym. Jak się okazuje był to pomysł trafiony. Emocji i pozytywnej adrenaliny nie brakowało. Sportowa rywalizacja pozwoliła zaproszonym poznać się lepiej i rozpocząć konkurencję na polu innym niż biznes.

Klub Biznesu Jacademy znany jest z organizacji tzw. "śniadań biznesowych". Spotkania te z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Popołudniowa rywalizacja na torze to nie tylko pozytywne emocje, ale i ciekawa forma spędzenia wolnego czasu oraz możliwość lepszego poznania biznesu każdego z członków klubu.

Spotkanie na torze zwieńczone zostało profesjonalną degustacją kawy w Hotelu Słoneczny Młyn, którą zaprezentował  pomysłodawca projektu Bromberg Kaffe.

Czym zajmuje się Klub Biznesu?

1. Pomagamy nawiązywać nowe kontakty biznesowe. 

2. Szukamy oszczędności i proponujemy rozwiązania jak zmniejszać koszty funkcjonowania firmy

3. Pomagamy zwiększać sprzedaż produktów lub usług

Dlatego każdy uczestnik naszego spotkania będzie miał okazję , aby opowiedzieć innym uczestnikom spotkania o swoim biznesie oraz jakich kontaktów poszukuje.

Jeżeli masz pytania dzwoń lub pisz - Tomasz Kośmider tel. 662 074 476 lub e-mail: [email protected]

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe