Na placu eventowym w Zielonych Arkadach stanie park trampolin!

  • 13.07.2017, 14:36 (aktualizacja 17.07.2017, 09:58)
  • KB
Na placu eventowym w Zielonych Arkadach stanie park trampolin! archiwum
Ile razy dorośli ludzie przechodzą obok trampoliny i marzą, aby beztrosko unieść się nad ziemią? Zielone Arkady udowadniają, że nie trzeba być małym dzieckiem, by wykonywać nieziemskie akrobacje. Od najbliżej soboty (15.07) aż do 20.07 na placu eventowym w bydgoskim centrum handlowym w godzinach 12:00-20:00 klienci w każdym wieku będą mogli skorzystać z bezpłatnego parku trampolin. Wystarczy gotowość do wysokich skoków albo… Lotów!

Żadna aktywność nie dostarcza tylu endorfin, co beztroskie skakanie na trampolinie. Aktywny relaks wywołujący uśmiech na twarzy to idealna okazja do spędzenia czasu zarówno ze znajomymi, jak i małymi pociechami.

Już od najbliższej soboty (15.07) aż do 20.07 na placu eventowym w centrum handlowym Zielone Arkady powstanie park trampolin. Klienci będą mogli z niego korzystać codziennie w godzinach 12:00-20:00. Obiekt zostanie podzielony na trzy strefy: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

W każdej z nich będą czekać instruktorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Dodatkowo w weekend (15-16.07) odbędą się profesjonalne pokazy gimnastyczne i akrobatyczne, podczas których klienci przekonają się, że skoki na trampolinie to nie tylko okazja do zacieśnienia więzi towarzyskich, ale też sposób na rozładowanie emocji i poprawę kondycji fizycznej.

Park trampolin będzie dostępny dla klientów w dniach 15-20.07.2017 r. w godzinach 12:00-20:00 na placu eventowym w Zielonych Arkadach. Wstęp do obiektu jest bezpłatny.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe