Organizacje pozarządowe mogą wziąć udział w konsultacjach

  • 10.07.2017, 08:44 (aktualizacja 10.07.2017, 09:06)
  • KB
Organizacje pozarządowe mogą wziąć udział w konsultacjach archiwum
Bydgoski ratusz rozpoczyna prace nad "Programem współpracy miasta Bydgoszczy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2018".

 W związku z tym zapraszamy przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych na pierwsze spotkanie konsultacyjne.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 12 lipca, w dwóch turach: od godz. 10.30 do ok. godz. 13.30 oraz od godz. 16.30 do ok. godz. 19.30. Miejsce: sala nr 5 (parter) ratusza przy ul. Jezuickiej 1. Aktywny udział w konsultacjach modelu współpracy na rok 2018 będzie cennym wkładem w tworzenie najważniejszego dokumentu dla środowiska III sektora w Bydgoszczy.

Spotkanie będzie miało formę warsztatów. Poprowadzi je Marek Olechnowicz, od ponad 20 lat zaangażowany w działalność organizacji pozarządowych, prezes Stowarzyszenia „Podaj Rękę”, fundator Akademii Trzeciego Sektora, przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych, członek wielu rad działalności pożytku publicznego, w tym krajowej RDPP oraz innych ciał doradczych, konsultacyjnych i międzysektorowych. Podczas warsztatów odbędzie się dyskusja nad tym, jak tytułowa „współpraca” powinna wyglądać, jakie powinny przyświecać jej cele, jakimi zasadami należy się kierować i jakie formy współpracy będą najwłaściwsze.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe