Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie w Bydgoszczy

  • 20.06.2017, 10:20
  • KB
Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie w Bydgoszczy materiały organizatora
Red Bull Tour Bus zawitał do Bydgoszczy. Na dachu muzycznego autobusu wystąpiła Natalia Nykiel, która porwała tłum zgromadzonych na Wyspie Młyńskiej fanów. Podczas koncertu artystka zapowiedziała premierę klipu do utworu „Spokój”.

Red Bull Tour Bus zbliża się do końca tegorocznej podróży po Polsce. Gwiazdą trasy jest Natalia Nykiel, znana szerokiej publiczności ze swoich chwytliwych popowych kompozycji. W Bydgoszczy artystka wystąpiła w powiększonym składzie prezentując mieszkańcom nowe interpretacje swoich piosenek. Na trasę Red Bull Tour Bus do zespołu dołączył gitarzysta Krzysztof Zagajewski, dzięki czemu rozpoznawalne przez wielu melodie nabrały mocniejszego wydźwięku.

 

Koncert na Wyspie Młyńskiej był szóstym z siedmiu występów artystki. Natalia przyjechała do Bydgoszczy dzięki głosom internautów, którzy wybrali swoje miasto w internetowym wyścigu dwunastu lokalizacji. Była to kolejna wizyta artystki, jak i Red Bull Tour Bus w największej aglomeracji województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Bydgoszcz przywitała nas pięknym słońcem i znakomitą atmosferą na Wyspie Młyńskiej. Byłam tu już dwukrotnie, za pierwszym razem podczas klubowej trasy Error Tour dwa lata temu oraz gościnnie w Filharmonii podczas koncertu premierowego z projektem Pawbeats Orchestra.” – komentuje Natalia i dodaje - „Spotkaliśmy się z częścią publiczności, z którą już się znaliśmy oraz z zupełnie nową, która przyjęła nas równie gorąco. Dziś dostaliśmy jednak zupełnie inną energię niż dotychczas, czuliśmy się jak na dobrym letnim festiwalu!”. I rzeczywiście dało się to odczuć w serdecznej, wręcz przyjacielskiej atmosferze unoszącej się nad terenem koncertu. Publika żywo reagowała na słowa i piosenki śpiewane przez Natalię, nie pozwalając artystce zejść ze sceny. Szumnie wywołany, a tym samym gorąco przyjęty bis w postaci "Spokoju", nowego singla piosenkarki odśpiewany był przez tłum zgromadzonych. Co więcej, zapowiedziana z pokładu Red Bull Tour Bus przez Natalię premiera teledysku do tego utworu przyjęta została ogromnymi brawami. Wideoklip oglądać można na stronie www.redbull.pl/spokoj.

 

Koncert w Bydgoszczy to ostatnia prosta na trasie muzycznego autobusu po Polsce. Artystkę w wyjątkowej odsłonie będzie można usłyszeć jeszcze tylko 21 czerwca w Olsztynie na Plaży w Kortowie, gdzie odbędzie się ostatni koncert tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus.

KB

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe