Zielona Szkoła w Myślęcinku

  • 05.06.2017, 12:29
  • KB
Zielona Szkoła w Myślęcinku Myślęcinek
Straż Miejska w Bydgoszczy wspólnie z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Bydgoszczy ds. Osób Niepełnosprawnych p. Krzysztofem Kranz oraz Komendą Miejską Policji w Bydgoszczy w ramach „Miejskiego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego", organizuje zajęcia profilaktyczne, pn. „Zielona Szkoła – Myślęcinek 2017", dla młodzieży szkół gimnazjalnych.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 7 i 9 czerwca br. w godz. 10.00 – 13.00 przy miasteczku rowerowym, położonym na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. W akcji uczestniczyć będzie również Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Bydgoszczy, Maltańska Służba Medyczna – Oddział w Bydgoszczy, Żandarmeria Wojskowa w Bydgoszczy, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, Komenda Miejska Państwowej Straż Pożarna w Bydgoszczy oraz Zarząd Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy.

W poszczególne dni prowadzone będą n/w zajęcia profilaktyczne:

7.06.2017 roku (10.00 – 13.00)
- Straż Miejska, Komenda Miejska Policji, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bydgoszczy  ds. Osób Niepełnosprawnych, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Komenda Miejska Państwowej Straż Pożarna w Bydgoszczy
- szkoła - Zespół Szkół nr 24 – 3 klasy ok. 75 osób

Tematy:
- „Wypadki podczas skoków do wody oraz formy udzielania pomocy"
- „Zagrożenia występujące w okresie wakacji letnich oraz sposoby przeciwdziałania",
- „Nielegalne wypalanie traw i innych zagrożeń pożarowych występujących w naszej okolicy".

9.06.2017 roku (10.00 – 13.00)
- Straż Miejska, Komenda Miejska Policji, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bydgoszczy ds. Osób Niepełnosprawnych, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Maltańska Służba Medyczna
szkoła – Gimnazjum nr 20 – 3 klasy ok. 75 osób

Tematy:
- „Wypadki podczas skoków do wody oraz formy udzielania pomocy"
- „Zagrożenia występujące w okresie wakacji letnich oraz sposoby przeciwdziałania",
- „Pierwsza pomoc przedmedyczna",

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe