Rowerem do Koronowa w ramach European Cycling Challenge

  • 11.05.2017, 15:53 (aktualizacja 11.05.2017, 16:12)
  • KB
Rowerem do Koronowa w ramach European Cycling Challenge archiwum
W najbliższy weekend Urząd Miasta zaprasza na rowerową wycieczkę do Koronowa oraz bezpłatny trening kolarski.

Niemal na półmetku European Cycling Challenge organizowany jest przejazd do Koronowa. Wyruszamy ze Starego Rynku w mniejszych grupkach tak, aby nie doprowadzić po drodze do zatoru – przy zapisach należy wskazać godzinę zbiórki (11:00, 11:15, 11:30, 11:45). Łącznie pokonamy dystans ok. 60 km. Regulamin rajdu można znaleźć TUTAJ. Informacja o zapisach dostępna jest TUTAJ.

W Koronowie zaplanowano zawody downhillowe, więc będzie to kolejną atrakcją dla uczestników przejazdu. Kibicowanie zostanie połączone ze wspólnym grillowaniem.

Z kolei w niedzielę zapraszamy na otwarty, bezpłatny trening kolarski, który poprowadzi Mistrz Polski w triathlonie Kacper Adam. Trening, poprzedzony krótkim szkoleniem z techniki jazdy, przeznaczony jest dla kolarzy i triathlonistów na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy osoby, które chcą podszkolić się w zakresie techniki jazdy, bezpieczeństwa jazdy w grupie, taktyki rozgrywania wyścigu, strategii odżywiania w zależności od typu wysiłku. Po krótkim wprowadzeniu (ok 15 minut), będziecie mogli udać się samodzielnie na trening szosowy w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania. Trening rozpocznie się o godz. 10.00 na Starym Rynku. Proponowane długości tras to 50 km i 75 km. 

Zapraszamy do pobrania specjalnej aplikacji i zarejestrowania przejechanych kilometrów w akcji European Cycling Challenge! Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Europejska Rywalizacja Rowerowa (European Cycling Challenge) – ECC 2017 to wyzwanie między europejskimi miastami – zwycięzcą rywalizacji jest miasto, którego zespół „wykręci” największą liczbę kilometrów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-31 maja 2017 r.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe