Czasowe wyłączenie sygnalizacji na Rondzie Grunwaldzkim

  • 08.05.2017, 06:00 (aktualizacja 08.05.2017, 06:13)
  • KB
Czasowe wyłączenie sygnalizacji na Rondzie Grunwaldzkim archiwum
Już dziś na rondzie Grunwaldzkim (wlot wschodni ul. Focha) wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Jak informuje Zarząd Dróg prace potrwają do 10 maja.

Zmiany nastąpią w związku koniecznością wymiany uszkodzonej (w wyniku zdarzenia drogowego) bramownicy sygnalizacji. Przez dwa dni ekipy serwisowe przystąpią do demontażu uszkodzonej bramownicy oraz betonowania fundamentów pod nowy element. W związku z pracami nie będzie możliwe wyświetlanie sygnałów dla kierowców na wlocie ul. Focha co spowoduje konieczność wyłączenia całej sygnalizacji świetlnej i przestawienie sterowania na program ostrzegawczy – sygnał żółty migowy.

Ekipy wykonawcze postarają się skrócić okres wymiany, który jest uwarunkowany wiązaniem betonu fundamentów nowej bramownicy.

Sygnalizacja świetlna na rondzie Grunwaldzkim zostanie wyłączona w poniedziałek dnia 8 maja po szczycie porannym około godz. 9:30 – 10:00.

Po wyłączeniu sygnalizacji świetlnej wszyscy użytkownicy drogi w obszarze ronda będą poruszali się w oparciu o istniejące oznakowanie pionowe i poziome.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przejeżdżaniu przez rondo w tych dniach oraz zwrócenie szczególnej uwagi na pieszych i rowerzystów.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe