"Rok Wisły", czyli Dywany Kwiatowe 2017

  • 06.05.2017, 19:05 (aktualizacja 06.05.2017, 19:28)
  • KB
"Rok Wisły", czyli Dywany Kwiatowe 2017 KB
W sobotę (6 maja) na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy zrobiło się bardzo kolorowo. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Bydgoskich Dywanów Kwiatowych!

Uczniowie bydgoskiego "plastyka" przy współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Ogrodnictwa realizowali kolejną kompozycję dywanu kwiatowego. Tematem tegorocznej edycji jest ogólnopolskie hasło „Rok Wisły”.

Realizacja została wykonana na podstawie najlepszego projektu, którego autorem jest uczennica klasy I Liceum Plastycznego Julia Kucharska. Spośród wszystkich projektów wyróżniono również kompozycję Alicji Pikul z kl. I LP oraz Dominika Żyży z kl III POSSP.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia w tym dniu miejsca wydarzenia i podziwiania efektów pracy uczniów z klas III POSSP i I LP.

Wydarzeniu towarzyszyły też występy zespołów muzycznych, które poderwały bydgoszczan do wspólnej zabawy połączonej ze śpiewem.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe