Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Uczestniczki Miss Polonia 2024 w strojach DK Doroty Kuźnickiej

Hala ATM zamieniła się w centrum piękna, wdzięku i elegancji, gdzie 24 finalistki, wyłonione z konkursów regionalnych, w tym trzy reprezentantki Polonii Amerykańskiej, rywalizowały o tytuł Miss Polonia 2024.
Uczestniczki Miss Polonia 2024 w strojach DK Doroty Kuźnickiej

Występy muzyczne Nataszy Urbańskiej, Igora Herbuta i Jana Górki dodały blasku temu niezwykłemu wydarzeniu, a prowadzący Krystyna Sokołowska i Robert Stockinger sprawili, że cała gala była perfekcyjnie poprowadzona.

Bydgoska projektantka wystąpiła na tej imprezie w podwójnej roli. Kreacje zaprojektowane przez Dorotę Kuźnicką zdobiły finalistki zarówno w kategorii TOP10, jak i TOP5, dodając blasku i elegancji całej gali. Była też członkiem prestiżowego jury tegorocznej edycji, między innymi z amerykańskim makijażystą Harry Jeffersonem, Miss World Karoliną Bielawską, Miss Earth Drita Ziri oraz Miss Polonia 2023 Ewą Jakubiec. 

W ścisłym finale znalazły się: Agata Kwiecień, Emily Reng, Maja Klajda, Aleksandra Wielogórska i Laura Brzezińska. II Wice Miss Polonia została Emily Reng z Chicago, I Wice Miss Polonia - Agata Kwiecień. Jednak to Maja Klajda, zdobyła tytuł Miss Polonia 2024 Studentka psychologii, miłośniczka tańca ludowego i muzyki, o imponującym wzroście 178 cm i pięknych, piwnych oczach, które biją radością i pewnością siebie.

Postanowiłam postawić na siebie i skorzystać z możliwości, jakie postawił przede mną los. Jestem gotowa pełnić tę funkcję! - powiedziała Maja, podkreślając, że Miss Polonia powinna być naturalna, inspirująca, wrażliwa, wykształcona, pełna wdzięku i gracji. Maja Klajda z pewnością będzie godnie reprezentować Polskę na międzynarodowych konkursach piękności, być może powtarzając sukces Anety Kręglickiej i Karoliny Bielawskiej.

Historia konkursu Miss Polonia sięga 1929 roku, kiedy to Tadeusz Boy-Żeleński, wielki miłośnik kobiecego piękna, zapoczątkował tę tradycję. Warto przypomnieć, że Aneta Kręglicka, Miss Polonia 1989, została również Miss World, a Karolina Bielawska powtórzyła ten sukces po 33 latach! Dla wielu finalistek, konkurs był początkiem wielkiej kariery medialnej, w tym dla takich osobistości jak Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Izabella Krzan.

Wracając do Doroty Kuźnickiej cieszą postępy na zaistnieniu na ciężkim rynku modowym. To kosztuje wiele pracy, czasu i wyrzeczeń. Wspomnieć należy, że Miss Polonia 2023 Krystyna Sokołowska wystartowała w ręcznie przygotowanej sukni przez Atelier DK na tegorocznym konkursie Miss World 2024. 

 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/ Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama