Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Turniej Counter Strike 2 i FC24 w Focusie!

Jesteś gotów na e-sportowe rozgrywki w CH Focus?! Dołącz do emocjonującej rywalizacji w najnowszej odsłonie turnieju Counter Strike oraz FC 24 w ramach Play Game Zone! 17 i 18 maja bydgoskie centrum handlowe stanie się miejscem emocjonujących zmagań graczy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe oraz sprzęt gamingowy! Nie czekaj – zgłoś się już teraz!
Turniej Counter Strike 2 i FC24 w Focusie!

Autor: fot.: Materiały prasowe

W ten weekend zapaleni gracze staną w szranki, wykazując się szybkim refleksem i umiejętnościami strategicznego myślenia. Aby wziąć udział w turnieju Counter Strike 2 wystarczy zgłosić się do rywalizacji, wypełniając formularz rejestracyjny. Natomiast aby zagrać w turniej FC 24 należy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected]

Turniej CS 2 odbywa się w formule 1 na 1. Obowiązuje limit miejsc na turniej – 256 osób, więc zapisujcie się już dzisiaj i walczcie o wyjątkowe nagrody – 1000, 500 i 300 złotych na karcie prezentowej oraz o sprzęt gamingowy. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone, a to oznacza, że po zapisaniu się pozostaje już tylko szlifować formę do wielkiej rozgrywki. Turniej – dzięki partnerom akcji Play Game Zone - rozgrywany będzie na specjalnie przygotowanych komputerach gamingowych. 

Rozgrywki turniejowe CS 2 rozpoczniemy w sobotę, 18 maja o godzinie 11:00 potwierdzaniem obecności. Sama rywalizacja wystartuje około godziny 12:00. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju gracze otrzymają mailowo oraz podczas odprawy technicznej tuż przed rozpoczęciem zmagań. Strefa turniejowa zlokalizowana będzie przy salonie Reserved Kids (na parterze galerii). Regulamin turnieju CS 2 dostępny tutaj: REGULAMIN PLAY GAME ZONE.

Turniej FC 24 odbędzie się z kolei w piątek, 17 maja. Rywalizacja będzie toczyła się na konsolach PlayStation 5, czas gry wynosi 2x4 minuty, a limit zawodników to 32 osoby. Do wygrania będą karty prezentowe o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł. Turniej dla fanów wirtualnej piłki nożnej rozpocznie się o godz. 15:00. 

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie kolejna odsłona walki z czasem – najlepsi gracze na mapce czasowej mogą liczyć na nagrody rzeczowe oraz skiny! Na tę formę zmagań nie obowiązują zapisy.

Play Game Zone to nie tylko turnieje, ale również akcja gamingowa, podczas której odwiedzający będą mogli skorzystać z rozbudowanej strefy gier:

  • Retro (konsole, komputery, maszyna arcade),
  • konsol (PlayStation 5),
  • League of Legends powered by Alior Bank,
  • VR.

Strefa gamingowa będzie czynna już w piątek (17 maja) w godz. 13.00 - 19.00 oraz w sobotę (18 maja) w godz. 11.00 - 19.00. 

Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w turnieju CS 2. Formularz dostępny jest na stronie playgamezone.pl

Wydarzeniu partnerują firmy Alior Bank, Actina, LG, Huzaro i Savio. 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
słabe opady deszczu

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama