Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoski Bieg Urodzinowy będą zmiany w organizacji ruchu

Jak podaje ZDMiKP, w niedzielę 14 kwietnia ponad tysiąc biegaczy wystartuje na liczącą 5 km trasę. Przebiegać ona będzie malowniczymi ścieżkami nad Starym Kanałem Bydgoszczy. W tym dniu można spodziewać się zmian w organizacji ruchu.
  • Źródło: ZDMiKP
Bydgoski Bieg Urodzinowy będą zmiany w organizacji ruchu

Autor: Bydgoski Bieg Urodzinowy

14 kwietnia od godz. 10.45 do godz. 12.00
- zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Wrocławska. Ruchu pieszy wzdłuż ul. Wrocławskiej będzie sterowany przez służby organizatora imprezy.

Alejki parkowe po południowej stronie kanału Bydgoskiego oraz Bulwar Sebastiana Malinowskiego, którymi będzie odbywał się bieg zostaną zamknięte dla ruchu pieszych.

- zamknięcie dla ruchu kołowego zostanie też ul. Bronikowskiego. Ruchu pieszy wzdłuż ul. Bronikowskiego będzie sterowany przez służby organizatora imprezy.

Parking przy ul. Bronikowskiego przy budynku KS Gwiazda zostanie czasowo wyłączony z funkcjonowania w dniach od 13 kwietnia od godz. 08.00 do 14 kwietnia do godz. 12.00.

Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych regulujących ruch w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama