Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Policjanci z regionu nagrodzili 5-letniego superbohatera

Wczoraj (09.04.2023) w przedszkolu Samorządowym “Bajka” w Ciechocinku, odbyła się wyjątkowa uroczystość. Policjanci nagrodzili małego bohatera, który uratował życie swojej babci. Piotruś odebrał prezenty i wielkie brawa za swoją odwagę.
Policjanci z regionu nagrodzili 5-letniego superbohatera

Autor: KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Postawa 5-letniego Piotrusia to przykład jak postępować w sytuacjach podobnych do tej, która przydarzyła się jego babci. Chłopiec był z nią sam, kiedy kobieta nagle straciła przytomność i upadła. Nie spanikował jednak, tylko za pomocą aplikacji zadzwonił do swoich rodziców, którzy wezwali pogotowie ratunkowe. Z pewnością dzięki temu uratował zdrowie, a być może także życie swojej babci.

To dlatego policjanci postanowili nagrodzić jego postawę. Mundurowi przekazali małemu bohaterowi specjalny dyplom za jego wyjątkową odwagę i troskę. Piotruś otrzymał też naszą policyjną maskotkę. Na koniec dumny przedszkolak odebrał gromkie brawa od całego przedszkola.

Gratulujemy Ci, Piotruś! Twoje wielkie serce i bohaterska postawa są dla nas wszystkich inspiracją!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama