Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Bydgoszczanka zaprezentowała swoją nową kolekcję

Bydgoszcz gościła niezwykłe wydarzenie – pokaz mody marki DK by Dorota Kuźnicka "Welcome to my world...". Projektantka zaprezentowała w Hotelu „Słoneczny Młyn” swoją najnowszą kolekcję SPRING/SUMMER 2024, wzbogacając wydarzenie o premierę perfum.
  • Źródło: Wojciech "Szczapa" Romanowski
Bydgoszczanka zaprezentowała swoją nową kolekcję

Pani Dorota zasłynęła ostatnio zaprojektowaniem kreacji dla obecnej Miss Polonia Krystyny Sokołowskiej, w której wystąpi na konkursie Miss World 2024 w Indiach.

Pokaz składał się właściwie z dwóch części. W pierwszej pokazano nowe kreacje, które prezentowały finalistki Miss Polonia z ostatnich lat. Wśród nich była między innymi Miss Polonia 2021 Natalia Gryglewska.

Wyjątkowo ciepło i entuzjastycznie przez blisko czterystuosobową publicznością została przyjęta druga część pokazu. Wystąpiły w niej stałe klientki pani Doroty, dla których specjalnie na tą okoliczność zostały stworzone kreacje.

W tej części wystąpiły: Anna Tabuła, Mariola Polińska z córką Klaudią, Patrycja Cichocka z córkami Kariną i Oliwią, Alicja Tobolska, Hanna Kruszewska z córką Zosią oraz Anna Mazurkiewicz.

Panie z dumą prezentowały kreacje na nadchodzący sezon. Atmosfera była niesamowita, pokaz odbył się w formie LIVE-SHOW, a gwiazdą wieczoru była Daria Marx, która występowała podczas prezentacji kolekcji.

Warto podkreślić, że tegoroczny pokaz nie odbyłby się bez wsparcia partnerów, którymi byli: Centrum Medyczne Bieńkowski, Akademia Wizerunku, Cukiernia Sowa, Budlex, Studio Fryzur Alicja Tobolska, Agencja Ubezpieczeniowa Iwona Tokarska, Altom, Mat-Bud, BMW Dynamic Motors oraz Miss Polonia. Partnerami medialnymi wydarzenia były Radio PIK oraz Świat Gwiazd.

Nie tylko kolekcja od Doroty Kuźnickiej zasłużyła na uwagę – premierę miały również perfumy stworzone specjalnie dla Doroty Kuźnickiej zaprezentowane wspólnie z synem Michałem Kuźnickim. Linia Gold, oparta na kwiecie Osmantusa oraz linia Black, bazująca na Tuberozie, na razie to limitowana wersja wyprodukowana w ilości 100 sztuk.

Warto dodać, że jak zwykle na pokazach miejsca są limitowane i bardzo cenione wśród bydgoskiej śmietanki towarzyskiej. Tym razem w pękającej w szwach hotelowej sali reprezentacyjnej pomieściło się 400 osób.

Organizatorce trzeba szczerze pogratulować, że od wielu już lat jako jedyna w mieście organizuje tego typu event, na którym można poznać nowe trendy modowe ale i też przy okazji spędzić miło czas na małym bankiecie.

W tej części wystąpiły: Anna Tabuła, Mariola Polińska z córką Klaudią, Patrycja Cichocka z córkami Kariną i Oliwią, Alicja Tobolska, Hanna Kruszewska z córką Zosią, Anna Mazurkiewicz z córką Julką oraz Iwona Tokarska. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama