Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Ostatnie prace remontowe na stadionie Zawiszy

Na obiektach CWZS Zawisza rozpoczęły się najważniejsze przygotowania do zbliżających się wielkimi krokami meczami Mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21. W poniedziałek 5 czerwca do Bydgoszczy przyjechali pierwsi przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej, którzy wraz UEFA będą organizatorami wszystkich meczów w naszym kraju.
Ostatnie prace remontowe na stadionie Zawiszy

Autor: CWZS Zawisza

Prace polegają przede wszystkim na przejęciu stadionu Zawiszy wraz z magazynami oraz hali tenisowej, w której swoje centrum będą mieli m.in. wolontariusze. Wszystkie obiekty całkowicie zostaną przekazane w czwartek 9 czerwca. W poniedziałek 12 czerwca na stadionie pojawią się przedstawiciele UEFA. Grupa kilkunastu osób odpowiadać będzie za przygotowywanie obiektu do pierwszego meczu w Bydgoszczy w sobotę 17 czerwca (Portugalia-Serbia, godz. 18.00).

 

Ostatnie prace remontowe trwają jeszcze na samym stadionie i w magazynach budynku biurowo-technicznego. Polegają one na uszczelnieniu trybuny B oraz odświeżeniu pomieszczeń. Warto zaznaczyć, że przez organizację mistrzostw na stadionie Zawiszy ograniczone będą możliwości wejścia na obiekt. W związku z przygotowaniami do meczów w dniach 8-26.06.2017 wyłączone zostaną z użytku parkingi przy ul. Gdańskiej przed pawilonem i trybuną A. Natomiast wejście do budynku biurowo-technicznego będzie się odbywać wyłącznie za okazaniem specjalnej akredytacji.

 

W Internecie wciąż do kupienia są bilety na mecze UEFA EURO U21 w Bydgoszczy. Największym zainteresowaniem cieszy się ostatnie spotkanie pomiędzy Serbią i Hiszpanią. Tu to kupienia pozostało około 200 wejściówek. Nieco więcej biletów pozostało na mecz Serbów z Portugalią. Wejściówki dostępne są na stronie www.kupbilet.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama