Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

We wtorek możemy spodziewać się utrudnień w ruchu. Rolnicy będą protestować

Jak podaje ZDMiKP, we wtorek (20 lutego) rozpocznie się kolejny protest rolników przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, może on potrwać nawet kilka dni. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w ścisłym centrum miasta a także na obwodnicy Bydgoszczy. Kłopoty nie ominą też komunikacji miejskiej.
  • Źródło: ZDMiKP
We wtorek możemy spodziewać się utrudnień w ruchu. Rolnicy będą protestować

Autor: fot.: ZDMiKP

1500 ciągników, samochodów osobowych i ciężarowych wjedzie do Bydgoszczy w godzinach porannych od strony:
- Koronowa : ul. Koronowską, ul. Nad Torem, ul. Grunwaldzką, ul. Focha, ul. Jagiellońską
- Nakła nad Notecią : ul. Grunwaldzką, ul. Focha, ul. Jagiellońską
- Torunia: Mostem Fordońskim, ul. Flotylli Wiślanej, ul. Fordońską, ul. Jagiellońską
- Białych Błot: ul. Szubińską, ul. Wały Jagiellońskie, ul. Bernardyńską
- Osielska: Al. Armii Krajowej, Al. Wyszyńskiego, ul. Jagiellońską, ul. Bernardyńską

Organizator zaplanował postój kolumny pojazdów na ul. Focha od ul. Królowej Jadwigi do ronda Jagiellonów i ten odcinek zostanie zamknięty dla ruchu - 20 lutego około godziny 11.00 (z wyłączeniem korytarza bezpieczeństwa, który zostanie udostępniony karetkom, straży pożarnej itp.).

Dodatkowym utrudnieniem będzie postój pojazdów rolniczych na jednym pasie :
- ul. Bernardyńskiej od ronda Bernardyńskiego do ronda Jagiellonów
- ul. Jagiellońskiej od ronda Jagiellonów do ronda Fordońskiego (w obu kierunkach).

Przejazdy komunikacji miejskiej ma być zachowany.
W ciągu dnia możliwe jest jednak spowolnienie lub całkowite wstrzymywanie ruchu tramwajowego.
W przypadku blokowania ronda Jagiellonów przez protestujących, pojazdy komunikacji miejskiej mogą być przekierowane na trasy alternatywne.

Zalecamy omijać ul. Focha, Jagiellońską i ul. Bernardyńską oraz przygotować się na utrudnienia w obrębie węzłów drogi ekspresowej S5, gdzie również planowany jest protest.

Organizatorzy planują protest aż do wtorku 27 lutego.

O zmianach i sytuacji drogowej w mieście, będziemy informować na bieżąco na kontach społecznościowych ZDMiKP.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: 4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 6 km/h

STARY RYNEK

Reklama
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: płatnikZUSTreść komentarza: Gratuluję ale jednocześnie współczujęData dodania komentarza: 4.03.2026, 11:29Źródło komentarza: Finaliści z Kujawsko-Pomorskiego jadą na finał Olimpiady ZUS w WarszawieAutor komentarza: ZmarzniętyTreść komentarza: Zapraszam inspektorów do budynków bydgoskich szkół - są ferie, nie ma uczniów i nauczycieli więc decyzją prezydenta miasta wyłączono ogrzewanie, ale do pracy przychodzi kadra niepedagogiczna. Dziś w pracy mamy 12 stopni.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:44Źródło komentarza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy: Nowa infolinia do składania skarg na zbyt niskie temperatury w miejscu pracyAutor komentarza: twuj staryTreść komentarza: K O G O to kurwa obchodziData dodania komentarza: 5.02.2026, 20:35Źródło komentarza: PODSUMOWANIE GASTRONOMICZNE 2025 WEDŁUG SZCZAPYAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda Pujszo
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama