Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Mieszkaniec Torunia Walentynki spędził w areszcie

Działania policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście doprowadziły do zatrzymania 39-latka, który ukrywał w mieszkaniu na Koniuchach prawie pół kilograma amfetaminy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec Torunia Walentynki spędził w areszcie

Autor: KMP Toruń

W poniedziałek (12.02.24) kryminalni ze Śródmieścia, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową, zapukali do drzwi 39-letniego mężczyzny. Policjanci, wykorzystując także psa służbowego, przeszukali jego mieszkanie oraz  pomieszczenia gospodarcze.

Zgodnie ze swoimi ustaleniami, znaleźli u 39-latka worki z zapięciem strunowym, wypełnione białym proszkiem. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że to prawie pół kilograma amfetaminy. Zabezpieczone narkotyki trafiły do laboratorium kryminalistycznego, a ich właściciel do policyjnej celi.

Wczoraj (14.02.24) mundurowi doprowadzili podejrzanego do prokuratury, gdzie, na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd, przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i podjął decyzję o zastosowaniu wobec 39-latka tymczasowego aresztu na czas najbliższych trzech miesięcy.

Za przestępstwo, o popełnienie którego mężczyzna jest podejrzany, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

  Autor: asp. Dominika Bocian


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama