Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Raz na ludowo w CO

Kolejny rok – kolejna zabawa karnawałowa organizowana przez Demokratyczną Unię Kobiet Bydgoszcz. Tym razem tematem wiodącym było hasło „raz na ludowo”.
  • Źródło: Wojciech "Szczapa" Romanowski
Raz na ludowo w CO

Autor: fot.: Materiały prasowe

Choć to nie bal „przebierańców”, to część balowiczek potraktowała hasło dosłownie. Przewodnicząca DUK Anna Mackiewicz zdradziła, że zgodnie z inspiracją, duchem zabawy było hasło „My nie jakie Takie, Na ludowo – raz” 
Po raz 17-ty panie w wieku różnorodnym bawiły się w ostatnią sobotę karnawałową. Po kilku latach organizatorki wróciły w gościnne progi restauracji CO przy ul. Hetmańskiej. 
 

Jedynym ograniczeniem był rozmiar sali, co wymusiło ograniczenie ilości uczestniczek do 60. Pamiętam, że na jednym z bali ("I srebro i złoto") w restauracji hotelu Brda, balowało 130 pań.
 

- W zabawie biorą udział koleżanki, Członkinie i Sympatyczki Demokratycznej Unii Kobiet. Wiele z nich czeka i planuje strój z dużym wyprzedzeniem, choć nie jest on przepustką. Stawiamy głównie na radość ze wspólnej i nie krępowanej zabawy. Dlatego poziom zadowolenia to 99%. Choć nie serwujemy drogich potraw, bowiem opłata za "bon żywieniowy" nie może ograniczać udziału żadnej z koleżanek - mówi Anna Mackiewicz, przewodnicząca DUK.
 

Doświadczona ekipa organizatorek balu nigdy nie rezygnuje z dwóch atrakcji: wspólnego śpiewania piosenek dobranych do tematu zabawy oraz wyboru Królowej Balu, którą została Izabela Nowicka. Gratulujemy!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama