Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

EXCLUSIVE NIGHT by salonwakacji.pl

Już po raz kolejny Barbara Cichowicz, właścicielka salonwakacji.pl zorganizowała Bal Karnawałowy EXCLUSIVE NIGHT dla swoich przyjaciół i wiernych klientów.
  • Źródło: Wojciech "Szczapa" Romanowski
EXCLUSIVE NIGHT by salonwakacji.pl

Autor: fot.: Jacek Kołaczek Vivacolor

Pierwotnie ten bal miał odbyć się w Fabryce Lloyda, ale jak wiemy pożar budynku sprawił, że trzeba było znaleźć inne równie atrakcyjne miejsce. Wybór padł na Restaurację „La Rosa” i właśnie tam pani Barbara porwała gości w taneczny wir podróży po świecie, połączony z degustacją doskonałych kulinariów przygotowanych przez szefa restauracyjnej kuchni.
 

Exclusive Night by salonwakacji.pl wpisała się w bydgoski kalendarz zabaw karnawałowych - podkreślić jednak należy - że nie jest to zwykły bal - to jest niesamowite show taneczne - rewia  - z przepięknymi strojami, artystami, połączona z wyborną kuchnią.
 

Gościom towarzyszyły występy artystów, którzy swoją energią przenieśli wszystkich w gorące klimaty Brazylii i Burleski. Podczas imprezy karnawałowej salonwakacji.pl jak zwykle podróżnicy nie zawiedli na parkiecie i zabawa pod czujnym okiem tancerzy trwała do białego rana. 
 

Barbara Cichowicz od 10 lat prowadzi biuro podróży salonwakacji.pl . Co roku wysyła setki osób w różne zakątki świata oprócz tego sami przygotowuje podróże szyte na miarę. W 2024 planuje zabrać gości na Bali, do Korei, na rejs po Karaibach a Sylwester spędzić na Sri Lance i Malediwach. 
 

Od wielu też lat z biura korzysta dość liczna grupa przyjaciół, można by nawet nazwać ją podróżniczą rodziną, która wierna jest pomysłom właścicielki biura. Blisko dwusto-osobowa ekipa narciarska już w najbliższy weekend wyjeżdża do Doliny Słońca nieopodal Trentino, czyli pięknej części włoskich Alp. Warto dodać, że w tym wyjeździe uczestniczą już dwa pokolenia towarzyskiej grupy narciarskiej. 
 

Motto pani Barbary - jak rzeczywistość pozwala oddychamy pełną piersią i do tego namawiamy naszych Klientów. Podróże dają niesamowitą siłę i inspirację- uświadamiają nam co powinniśmy w swoim życiu zmieniać, za co dziękować.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
salonwakacji.pl 13.02.2024 20:56
:) dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkich Państwa do planowania wypoczynku z salonwakacji.pl

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama