Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GDDKiA: Drogi krajowe przejezdne, pracuje na nich 41 pojazdów zimowego utrzymania

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, pracuje na nich 41 pojazdów zimowego utrzymania – poinformował PAP we wtorek rano Jarosław Kowalczyk z punktu informacji drogowej centrali Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
  • Źródło: PAP
GDDKiA: Drogi krajowe przejezdne, pracuje na nich 41 pojazdów zimowego utrzymania

Autor: fot. ilustracyjna, pixabay

GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w tych rejonach kraju, gdzie warunki pogodowe mają wpływ na przejezdność.

Jazdę utrudniają mżawka, przelotny deszcz i mgła.

Mżawka, przelotny deszcz występują na terenie województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko – mazurskiego, podlaskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i mazowieckiego a mgła na terenie woj. małopolskiego.

GDDKiA przypomniała, że we wtorek na południu będzie pogodnie, a na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotny deszcz lub mżawka. Na północnym zachodzie suma opadów miejscami do około 10 mm.

Temperatura maksymalna zwykle od 6 stopni Celsjusza do 9 st., jedynie na południu lokalnie do 12 st. a w rejonach podgórskich Karpat lokalnie około 5 st.

Wiatr ma być słaby i umiarkowany, okresami porywisty, na północy oraz w rejonach podgórskich Karpat i Sudetów w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Nad morzem wiatr dość silny, w porywach przed południem do około 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w Sudetach porywy wiatru do 120 km/h, a w Tatrach do 80 km/h - przypomniał o prognozowanych na wtorek warunkach pogodowych dyżurny centrali GDDKiA.

 

(PAP) autor: Aleksander Główczewsk imago/ maak/

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Krótka ta Biedronka, rozmieszczenie regałów i towaru nie przypomina standardu Biedronki. Asortyment raczej nie pełny.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:34Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: PiotrekTreść komentarza: No cóż, to nie jest normalnej wielkości Biedronka, układem wewnątrz przypomina Polomarket na Bartodziejach. Nie ma też pełnego asortymentu Biedronki. Dodatkowo miejsca postojowe dość wąskie, więc łatwo o obicie drzwi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestuje
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama