Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Przejazd Świętego Mikołaja ulicami Bydgoszczy

W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem" organizowanej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odbył się niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja ulicami Bydgoszczy. Święty Mikołaj i jego przyjaciele odwiedzili dzieci hospitalizowane w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.
Przejazd Świętego Mikołaja ulicami Bydgoszczy

Autor: KWP Bydgoszcz

We wtorek (5.12.2023) w ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem" organizowanej po raz XIII przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy zorganizowany został niecodzienny przejazd pojazdu ze „Świętym Mikołajem”.

Już po raz szósty w asyście policyjnego radiowozu świąteczny konwój wyjechał z siedziby Caritasu Diecezji Bydgoskiej do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Na miejscu Święty Mikołaj i jego przyjaciele "Polfin" oraz "Serce Caritasu" zostali serdecznie przywitani przez personel szpitala. Następnie odwiedzili wszystkie dzieci hospitalizowane, którym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Te niecodzienne odwiedziny oraz świąteczne upominki rozdawane przez Świętego Mikołaja i jego przyjaciół wywołały na twarzach małych pacjentów i ich rodziców uśmiechy radości.

I o to właśnie chodziło!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
słabe opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama