Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 05:17
Reklama

Za oceanem bydgoscy wojownicy zdobyli dwa srebrne medale

W końcówce listopada br. rozegrano w Dallas dwa prestiżowe turnieje judo, "Dallas Open" oraz "Judo President Cup", gdzie rywalizowano o Puchar Prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Za oceanem bydgoscy wojownicy zdobyli dwa srebrne medale

Autor: fot.: Materiały prasowe

W zawodach rozgrywanych na 10 matach w prestiżowym miejscu - Convention Centrum w Irving/Dallas w Texasie wystąpiło łącznie ponad 2 tysiące zawodniczek i zawodników z prawie 30 państw.

Na macie bardzo dobrze zaprezentował się bydgoszczanin Artur Pujszo z Wyższej Szkoły Gospodarki zdobywając 2 srebrne medale w swojej kategorii +100 kg. Nasz wojownik wygrał łącznie 9 walk przegrywając tylko w finałach.

Artur Pujszo : Pucharu zdobytego w zeszłym roku nie udało się obronić, ale 1 złoty medal z 2022 roku zamieniłem na 2 srebrne 2023 r.

Ryszard Pujszo trener WSG : Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować naszym sponsorom firmie Beta Construction z Torunia oraz Grupie Producentów Agros z Cieślina bez których pomocy nie walczylibyśmy w Stanach. Wracając natomiast na matę mogę powiedzieć, że w tym roku mieliśmy bardzo ciężki sezon łączący Judo i Brazylijskie Jiu Jitsu. Ciszę się że udało się utrzymać do końca wysoka formę.”

Arturowi gratuluje!

Redakcja składa zawodnikom również serdeczne gratulacje.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kin.. 30.11.2023 12:51
A kto jeszcze startował z Polski?

XY. 29.11.2023 10:14
A czemu z naszego miasta nikt??

Marian 28.11.2023 17:27
Akto miał pomóc w Bydgoszczy?? Podajcie przykład.

Ola 16.02.2024 16:57
Linoskoczek albo Twardowski - na pewnie nie Bruski hehehe..

Misiek 28.11.2023 09:29
Gratulacje dla Pana Artura Pujszo i jego trenera

Marylka 27.11.2023 19:57
Oskar x.. A kto miał pomoc z Bydzi?? Grubasek? hihihi

Slawi 27.11.2023 13:59
Bydzi góra!

Oskar 27.11.2023 13:55
A z Bydgoszczy nikt wam nie pomół?? Gratuluję.

Ktos 29.11.2023 19:48
Dla piłkarzyków by zabrakło 🤣

bezchmurnie

Temperatura: 15°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama