Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rozpoznajesz te pieski? Zostały znalezione w przydrożnym rowie! [FOTO]

W tej historii doskonale sprawdził się policyjny przewodnik psa. Funkcjonariusz odnalazł w rowie dwa pieski, które potrzebowały pomocy. Czworonogi być może mają swoich właścicieli. Stąd apel Policji o dokładne przyjrzenie się psiakom i kontakt ze schroniskiem.
Rozpoznajesz te pieski? Zostały znalezione w przydrożnym rowie! [FOTO]

Autor: KPP Inowrocław

Wczoraj (2.11.2023) dyżurny z inowrocławskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rojewo, w rowie, są dwa psy. Z informacji wynikało, że prawdopodobnie zwierzaki zostały potrącone przez pojazd. Na interwencje został skierowany policyjny przewodnik starszy sierżant Kornel Jędrzejczak wraz ze swoim psem.

Policjant po dotarciu na miejsce potwierdził zgłoszenie. Funkcjonariusz znalazł w rowie dwa psy. Po wstępnym przyjrzeniu się im ustalił, że nie mają widocznych obrażeń. Kundelki były bardzo wystraszone i nieufne. Mundurowy nakarmił je i napoił. Po udzielonej pomocy przewiózł czworonogi do schroniska w miejscowości Rybowo.

Policja kieruje apel do osób, które rozpoznają pieski. Być może komuś uciekły i szuka ich właściciel.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama