Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoszczanka ukradła alkohol i poszarpała pracownicę sklepu. Już usłyszała zarzuty

Za kradzież rozbójniczą odpowie 23-letnia bydgoszczanka, którą zatrzymali kryminalni z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Kobieta ukradła alkohol, a następnie poszarpała i odepchnęła pracownicę sklepu chcącą go jej odebrać. Teraz poniesie konsekwencje swego czynu.
Bydgoszczanka ukradła alkohol i poszarpała pracownicę sklepu. Już usłyszała zarzuty

Autor: fot.: KWP Bydgoszcz

Dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał, w minioną sobotę (14.10.2023), zgłoszenie dotyczące kradzieży rozbójniczej, do której doszło przy ulicy Sobieskiego w Bydgoszczy. Wynikało z niego, że młoda kobieta ukradła ze sklepu alkohol warty ponad 110 złotych. Wychodząc z placówki handlowej odepchnęła ekspedientkę, a ta, w wyniku upadku, doznała poważnej kontuzji. Agresorka uciekła z łupem.

Natychmiast sprawą zajęli się śródmiejscy kryminalni. Przeprowadzone przez nich czynności pozwoliły ustalić personalia kobiety odpowiedzialnej za ten czyn. Okazała się nią 23-letnia mieszkanka Bydgoszczy. Jej zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Doszło do niego w ubiegły poniedziałek (16.10.2023) w godzinach przedpołudniowych.

Bydgoszczanka po przewiezieniu do komisariatu usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej, za którą kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: A konkretnie? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: Student Treść komentarza: Ale bełkot Data dodania komentarza: 10.06.2026, 06:59 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: <a href=“https://apartamentobrasil.com/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Od środy obowiązek używania kasków przez młodych rowerzystów i kierujących e-hulajnogami Autor komentarza: Jaw4don Treść komentarza: Czyta się to jak jakiś bełkot o historię chodzi o jaką historię czego historie o smaki kogo smaków nic nie jest tutaj napisane normalny bełkot Data dodania komentarza: 30.05.2026, 20:29 Źródło komentarza: Fordon zaprasza na "Wiślane Wici". Historyczny piknik i rejsy po rzece już 30 maja Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Kobieto ogarnij się jak chcesz żeby dzieciar kąpał się w skażonej widzie z patologuą to może potem walczyć o życie. To jest najgłupszy pomysł. Tam jest piękny park do spacerów i obserwacji przyrody i ptaków drzew i roślin. Zniszczą ostatnie zielone miejsca w tym mieście. Mieszkam w pobliżu więc takich ptaków jak tam nie ma i już nie będzie. To jest unikatowe miejsce. Basen powinien być przy Astorii tak jak było kiedyś. Tam jest projekt bardzo interesujący i mądry na basen. Zapoznaj się a potem się wypowiadaj. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:10 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Co za brzydactwo. Projektant powinien się wstydzić takie szkaradztwo. Co to ma być? To oszpeci nabrzeże. Nie jest potrzebne żadne kąpielisko w tym miejscu. Tam jest piękna przyroda i ptaki. Mieszkam w pobliżu i zbieranie się na noc ptaków to jest coś fascynującego. Rano wylatują to jest prawdziwe piękno. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:03 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama