Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opowiedz o kujawsko-pomorskim i wygraj nagrody!

Jesteś miłośnikiem województwa kujawsko-pomorskiego? Przed Tobą doskonała okazja, aby swoje myśli ubrać w piękne słowa i wygrać atrakcyjne nagrody!
Opowiedz o kujawsko-pomorskim i wygraj nagrody!

Autor: fot. ilustracyjna, pixabay

To już jedenasta edycja organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego  TU JESTEM, w której uczniowie szkół podstawowych (klas 7 i 8) i ponadpodstawowych opowiadają nam o historii naszego województwa, znanych i mniej znanych urokliwych miejscach, pamiętliwych wydarzeniach i ich bohaterach, sławnych, znanych i charakterystycznych postaciach, walorach turystycznych, faunie i florze, pysznych regionalnych przysmakach et cetera. 

Do udziału serdecznie zapraszamy młodzież z regionu kujawsko-pomorskiego z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada br. pod numerem telefonu 52 356-77-01 lub pod adresem e-mail: [email protected]. Konkurs odbędzie się w siedzibie Organizatora 25 listopada
br. o godz. 10°° i objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbiety Piniewskiej oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Na zwycięzców czekają nagrody! Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://www.jan-kasprowicz.bmino.pl/opowiedz-o-kujawsko-pomorskim-i-wygraj-nagrody.html.

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama