Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych już w ten weekend w Bydgoszczy [WIDEO]

Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych tego roku! W dniach 29-30 września. Bydgoszcz stanie się centrum e-sportu i technologii. Prawdziwe gamingowe widowisko odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka.
Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych już w ten weekend w Bydgoszczy [WIDEO]

Autor: fot. ilustracyjna, pixabay

Blu Game Show Poland 2023 cieszy się zaufaniem najważniejszych instytucji publicznych. Otrzymało Patronaty Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Ich wsparcie świadczy o znaczeniu, jakie Blu Game Show Poland 2023 zdobyło w świecie e-sportu i kultury gamingowej. Organizatorzy postawili na dwie gry turniejowe: - ponownie na legendarne CS:GO; - premierowo na najpopularniejszą grę sportową na świecie - FIFA 2023. Zapisy na eliminacje online trwają! Liczba utalentowanych zawodników, którzy już dołączyli do wydarzenia, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic jest imponująca. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i mnóstwo nagród rzeczowych. Blu Game Show Poland 2023 to także imponujące expo i liczne strefy tematyczne. Bydgoską Łuczniczkę wypełnią stoiska wystawców z branży IT i nowoczesnych technologii. Pojawią się firmy z branży fantasy, fandomu, a także kolorowego świata anime i mangi. Fani cosplayu mogą spodziewać się profesjonalnych występów utalentowanych cosplayerów, którzy ożywią postacie z ulubionych gier. Partnerzy wydarzenia zadbają o unikalne atrakcje na swoich stoiskach, odpowiednie dla uczestników targów w różnym wieku. 

Można spodziewać się nie tylko technologicznych gadżetów największych marek sprzętów gamingowych, ale także rozgrywek w planszówki, czy retro gry na konsolach, jak również takich militarnych smaczków jak symulatory strzelania. Przed halą będzie można spróbować rozmaitego jedzenia z food trucków i skorzystać z reszty atrakcji takich jak wystawa aut. Podczas Blu Game Show Poland 2023 pojawi się także Biznes Zone - przestrzeń do networkingu i rozmów biznesowych. 

W części merytorycznej, dla głodnych wiedzy - panele dyskusyjne z ekspertami wybranych branż. Nowe kontakty będzie można nawiązać także w czasie spotkań B2B ramach giełdy kooperacyjnej w formule hybrydowej (on-site i online) organizowanej we współpracy z IoT North Poland Hub. Emocjonujące rozgrywki będzie można śledzić dzięki transmisji na żywo. Doskonałą oprawę transmisji z eliminacji, jak i z samego finału zapewnią nam profesjonalni komentatorzy e-sportowi. W mediach społecznościowych Blu Game Show Poland 2023 znajdują się kulisy przygotowań, informacje o partnerach i sponsorach, a także zapowiedzi, newsy, ciekawostki i konkursy. Trzecia edycja Blu Game Show Poland jest organizowana przez BluSpace, operatorem wydarzenia jest BluStreamTV Sp. z o.o. Zapraszamy na www.esport.blustreamtv.plPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 9°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama