Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rozpoczęły się zapisy na Bydgoski Bieg Niepodległości

Aktywna Bydgoszcz informuje, że zapisy na tegoroczny Bydgoski Bieg Niepodległości oficjalnie się rozpoczęły! Tym razem 5-kilometrowa trasa przebiegać będzie zupełnie inaczej. Start i metę zaplanowano na Stadionie Zawiszy.
  • Źródło: aktywna.bydgoszcz.pl
Rozpoczęły się zapisy na Bydgoski Bieg Niepodległości

Autor: fot.: aktywna.bydgoszcz.pl

Pobiegniemy ul. Gdańską do siedzimy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Tam zrobimy nawrót i zachodnią stroną ul. Gdańskiej wrócimy na metę. 

Data i Trasa

Data: 11 listopada 2023 (sobota)

Start/Meta: Stadion Zawiszy

Dystans: 5 km

Program Imprezy. Biegi dla dzieci!
 

Rozpoczęcie Biegu Niepodległości o godzinie 11:00 na Stadionie Zawiszy. Przed biegiem głównym odbędą się Biegi Dla Dzieci, rozpoczynające się o godzinie 9:00. To doskonała okazja, aby zachęcić najmłodszych do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Dzieci wraz z opiekunami wejdą na płytę stadionu o 8.45. Zawodników startujących w biegu głównym zapraszamy na płytę stadionu od 10.15. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy od 8.00.

Zapisy

Zapisy są już otwarte i będą trwać do 2 listopada 2023 roku. Zachęcamy do wczesnej rejestracji. Pierwszych 1200 zarejestrowanych osób w pakiecie otrzyma pamiątkową biegową koszulkę techniczną. 300 ostatnich osób będzie mogło wykupić pakiet bez koszulki. Limit uczestników: 1500 osób.

ZAPISZ SIĘ!

Opłaty

Dorośli: 50 zł

Dzieci: 11 zł

Pamiątki i nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal. Zwyciężczynie i Zwycięzcy otrzymają vouchery do sklepu sportowego – trzy pierwsze miejsca.

Zapraszamy do udziału w Bydgoskim Biegu Niepodległości 2023 i wspólnego uczczenia polskiej niepodległości na sportowo!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama