Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rowerem do Nakła w ramach ECC

Trwa rywalizacja europejskich miast w ramach European Cycling Challenge. W ten weekend drużyna Metropolii Bydgoszcz zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wycieczek na wspólny przejazd do Nakła nad Notecią.
Rowerem do Nakła w ramach ECC

Autor: archiwum

Przypomnijmy, że Europejska Rywalizacja Rowerowa (European Cycling Challenge) – ECC 2017 to wyzwanie między europejskimi miastami – zwycięzcą rywalizacji jest miasto, którego zespół „wykręci” największą liczbę kilometrów. Rywalizujemy przez cały maj – za zgodą organizatorów – jako Metropolia Bydgoszcz, co oznacza, ze kilometry dla naszej drużyny mogą wykręcać nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy, ale również gmin i powiatów wchodzących w skald Stowarzyszenia MB. Wszystkie informacje o naszym udziale w ECC na stronie bydgoszcznarowery.pl

W najbliższą sobotę, 20 maja, w ramach ECC odwiedzamy Nakło nad Notecią. Tradycyjnie ruszamy sprzed ratusza na Starym Rynku, o godzinie 10.00. Nie obowiązują zapisy, po prostu zapraszamy wszystkich na wspólny przejazd. Jedziemy odwiedzić nową marinę, gdzie będzie czekał na nas wspólny grill. Przejazd zorganizowany będzie w jednej grupie, dystans do pokonania wynosi około 35 km w jedną stronę.

Dodatkowe informacje o przejeździe znajdziecie w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/215027915657255/

W niedzielę natomiast, 21 maja, kolejny bezpłatny, otwarty trening kolarski z ekipą Bydgoszcz Cycling Challenge. Początek o godzinie 10.00, również na parkingu pod ratuszem. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1127491697357004

To kolejny aktywny weekend w ramach Europejskiej Rywalizacji Rowerowej. Drużyna Metropolii Bydgoszcz od pierwszych dni utrzymuje się na podium w klasyfikacji zajmując 3. miejsce spośród 52 startujących drużyn.

Oprócz organizowanych przez nas wspólnych przejazdów, odbywają się rowerowe imprezy w gminach należących do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. 20 maja (Sobota) w Sicienku organizowany jest XI Rajd Rowerowy „Na dwóch kołach po drogach i bezdrożach”, natomiast 21 maja w Osielski – VI Rodzinny Rajd Rowerowy. Organizatorzy obu imprez będą zapraszać uczestników do wspólnego kręcenia kilometrów w ramach ECC 2017.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama