Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rodzinna Olimpiada Sportowa w bydgoskim centrum handlowym

Baw się razem z nami i zostań olimpijczykiem! Już 5 sierpnia CH Focus zaprasza dzieci i rodziców do udziału w rodzinnych zawodach sportowych! W sobotnim programie czekają na Was rzut do tarczy, zbijanie kręgli, celny strzał do kosza, wyścig na torze, a do tego strefa rekreacyjna z różnymi atrakcjami oraz bezpłatna lemoniada. Każdy będzie mógł wziąć udział w sportowej rywalizacji, a za zebrane punkty odebrać olimpijski medal i upominek. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia, którzy dołączą do klubu #maszokazje, otrzymają orzeźwiającą lemoniadę, doskonale gaszącą letnie pragnienie!
Rodzinna Olimpiada Sportowa w bydgoskim centrum handlowym

Autor zdjęcia: fot.: Materiały prasowe

W bydgoskim CH Focus szykuje się aktywna sobota! Przez cały dzień będzie można spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych i rekreacyjnych, zapewniających dużą dawkę dobrej zabawy i sportowych emocji. Program aktywności dostosowany został do różnych grup wiekowych i poziomu umiejętności uczestników. 

 

Zręczność i szybkość działania to cechy, którymi będzie można wykazać się w trakcie oddawania precyzyjnego strzału, trafiającw pole najwyżej punktowane, a także w konkurencjach – Rzut do celu (wbijając piłkę do kosza) i Celuj w środek tarczy. Zwinność i sokoli wzrok szczególnie przydadzą się zawodnikom w konkurencjach Odnajdź perłę i Wyścig z czasem. Natomiast w strefie KręgloManii, podczas zbijania kręgli, będzie można poćwiczyć ogólny refleks i siłę rąk. Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwać będą hostessy. Dla olimpijczyków przewidziano pamiątkowe medale i nagrody. Za komplet uzbieranych punktów mali zawodnicy otrzymają upominki. Dodatkowo przez cały dzień będzie dostępna strefa rekreacyjna z różnymi atrakcjami dla dzieci, nie zabraknie też miłych akcentów – malowania buziek.

 

Nic tak dobrze nie gasi pragnienia jak orzeźwiająca lemoniada. Dlatego też uczestnicy wydarzenia, którzy dołączą do klubu #maszokazje, otrzymają ten pyszny, letni napój. Będąc klubowiczem można korzystać z  wyjątkowych promocji w sklepach i na bieżąco otrzymywać informacje o zniżkach i specjalnych akcjach. 

 

Przed bydgoszczanami kolejna wakacyjna sobota, tym razem pełna sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Organizowane wydarzenie to wspaniała okazja, aby spędzić wspólnie czas w rodzinnym gronie uczestnicząc w ciekawych zajęciach. Co więcej, stwarzając dzieciom możliwość udziału w wielu dyscyplinach, mamy możliwość dostrzec w nich ukryte talenty, aby następnie umiejętnie je rozwijać. Podczas zawodów każdy będzie mógł spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych i na dodatek zdobyć nagrody  mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. 

 

Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia w CH Focus na parterze galerii w pobliżu sklepu Smyk w godz. 12:00 – 19:00. Udział w imprezie jest bezpłatny. 

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl

 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 14°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 32 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama