Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rozpędzony mężczyzna na hulajnodze śmiertelnie potrącił psa w centrum Bydgoszczy

Do tragicznego wydarzenia doszło w sobotę (22 lipca) około godziny 12:30 przy ulicy Królowej Jadwigi na wysokości ulicy Naruszewicza. Rozpędzony na hulajnodze młody mężczyzna z impetem wjechał w drobnego psa rasy York. Uderzenie okazało się śmiertelne, sprawca jednak natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia.
Rozpędzony mężczyzna na hulajnodze śmiertelnie potrącił psa w centrum Bydgoszczy

Źródło: fot. podglądowe / pixabay

W sobotnie popołudnie właścicielka Fabia wybrała się ze swoim podopiecznym na spacer. Dbając o bezpieczeństwo swojego pupila, jak i postronnych zwierząt oraz ludzi, prowadziła go na smyczy. Nagle po chodniku przemknął młody mężczyzna (na oko 18/19-letni), który rozpędzony na hulajnodze elektrycznej wjechał w niemającego możliwości ucieczki psa. Mały czworonóg, pod wpływem siły uderzenia, odleciał pod ścianę i znieruchomiał. Jak się okazało - złamano mu kręgosłup, a co za tym idzie - poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem jednak natychmiast założył na głowę kaptur i wszedł z powrotem na jednoślad, po czym szybko uciekł z miejsca zdarzenia. W mediach społecznościowych trwają obecnie poszukiwania świadków zdarzenia, którzy mogliby pomóc w znalezieniu sprawcy śmierci zwierzęcia.

„Jechał na hulajnodze (prawdopodobnie miejskiej) i potrącił yorka, małego niewinnego piesek, który wabił się Fabio. Piesek był na smyczy. Chłopak jechał bardzo, ale to bardzo szybko. Uciekł z miejsca zdarzenia – założył kaptur na głowę i szybko odjechał. Piesek został uderzony i odleciał pod ścianę, złamany kręgosłup, śmierć na miejscu. Może ktoś coś w tym czasie widział bądź cokolwiek zauważył?" - czytamy na grupie Bydgoszczanie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gln 25.07.2023 09:19
Komentarz zablokowany

pochmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Tylko szkoda, ze niemal od razu Placówka dostając taką pokaźną darowiznę, Dyrektor tej placówki postanowił - zarządził nie przewozić dzieci(Swoich dzieci) do innych Placówek, w której akurat podlega dane dziecko. Chociaż inne Placówki z Polski do innej Placowki z transportem nie robią takich problemów. Myślę, że Pani Hanna Zwolenska nie powinna szczycić sie tym ze ma na wycieczki dla dzieci, jak przecież nie ma na przewóz dzieci np. do ich rodzinnych domów czy tez z innej Placówki.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 17:18Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Tylko szkoda, ze niemal od razu Placówka dostając taką pokaźną darowiznę, Dyrektor tej placówki postanowił - zarządził nie przewozić dzieci(Swoich dzieci) do innych Placówek, w której akurat podlega dane dziecko. Chociaż inne Placówki z Polski do innej Placowki z transportem nie robią takich problemów. Myślę, że Pani Hanna Zwolenska nie powinna szczycić sie tym, ze ma na wycieczki i wyjazdy dla dzieci, jak przecież nie ma na przewóz dzieci do ich rodzinnych domów.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 17:13Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: AlfTreść komentarza: A Królowej Jadwigi w latach 60 - tych były drzewa!!! Ulice bez drzew są ohydneData dodania komentarza: 17.07.2024, 16:04Źródło komentarza: Nowe chodniki przy Królowej JadwigiAutor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama