Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozpędzony mężczyzna na hulajnodze śmiertelnie potrącił psa w centrum Bydgoszczy

Do tragicznego wydarzenia doszło w sobotę (22 lipca) około godziny 12:30 przy ulicy Królowej Jadwigi na wysokości ulicy Naruszewicza. Rozpędzony na hulajnodze młody mężczyzna z impetem wjechał w drobnego psa rasy York. Uderzenie okazało się śmiertelne, sprawca jednak natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia.
Rozpędzony mężczyzna na hulajnodze śmiertelnie potrącił psa w centrum Bydgoszczy

Źródło zdjęcia: fot. podglądowe / pixabay

W sobotnie popołudnie właścicielka Fabia wybrała się ze swoim podopiecznym na spacer. Dbając o bezpieczeństwo swojego pupila, jak i postronnych zwierząt oraz ludzi, prowadziła go na smyczy. Nagle po chodniku przemknął młody mężczyzna (na oko 18/19-letni), który rozpędzony na hulajnodze elektrycznej wjechał w niemającego możliwości ucieczki psa. Mały czworonóg, pod wpływem siły uderzenia, odleciał pod ścianę i znieruchomiał. Jak się okazało - złamano mu kręgosłup, a co za tym idzie - poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem jednak natychmiast założył na głowę kaptur i wszedł z powrotem na jednoślad, po czym szybko uciekł z miejsca zdarzenia. W mediach społecznościowych trwają obecnie poszukiwania świadków zdarzenia, którzy mogliby pomóc w znalezieniu sprawcy śmierci zwierzęcia.

„Jechał na hulajnodze (prawdopodobnie miejskiej) i potrącił yorka, małego niewinnego piesek, który wabił się Fabio. Piesek był na smyczy. Chłopak jechał bardzo, ale to bardzo szybko. Uciekł z miejsca zdarzenia – założył kaptur na głowę i szybko odjechał. Piesek został uderzony i odleciał pod ścianę, złamany kręgosłup, śmierć na miejscu. Może ktoś coś w tym czasie widział bądź cokolwiek zauważył?" - czytamy na grupie Bydgoszczanie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gln 25.07.2023 09:19
Komentarz zablokowany

zachmurzenie małe

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 33 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama