Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Skatepark na Górzyskowie jeszcze we wrześniu

Już jesienią br. mieszkańcy Górzyskowa będą mogli skorzystać z zupełnie nowej inwestycji przeznaczonej do jazdy na deskorolce czy rolkach.
Skatepark na Górzyskowie jeszcze we wrześniu

Autor: pixabay

Przetarg został już ogłoszony przez bydgoski ratusz. Skatepark ma powstać między ulicami Kossaka, Gersona i Brandta. Całość kompleksu będzie zlokalizowana przy placu zabaw i siłowni. W tym miejscu znajduje się również wybieg dla psów.

Inwestycja będzie uzupełnieniem głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego, który poparło blisko 260 mieszkańców tego osiedla. Skatepark jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży lubiących jazdę na rolkach, deskorolkach czy rowerach BMX.

- Skatepark ma funkcjonować przez cały rok. Będzie wykonany z trwałych materiałów odpornych na warunki pogodowe. Nie przewiduje się ogrodzenia. Wstępnie planuje się, że utworzony skatepark o  nawierzchni i przeszkodach betonowych, wykonanych w technologii monolitycznej będzie zawierał elementy typu bank ramp, quarter pipe, grindbox, poręcz, a także w jednej z części podwyższenie zawierające grindboksy, poręcze, schody. W środkowej części planuje się podjazd i dwa grindboxy. – Podaje UMB. 

Warto wiedzieć, że planowany skatepark ma być dwupoziomowy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 9°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama