Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyspa Młyńska nominowana do jednego z trzech cudów województwa. Oddaj swój głos

Plebiscyt na "Cuda Polski 2023" organizowany przez National Geographic Traveler. W ramach tej wyjątkowej inicjatywy, czytelnicy mają możliwość wybrania najbardziej fascynujących miejsc w Polsce. Z dumą informujemy, że wśród trzech "cudów" Kujawsko-Pomorskiego znalazła się Wyspa Młyńska z Młynami Rothera.
Wyspa Młyńska nominowana do jednego z trzech cudów województwa. Oddaj swój głos

Autor zdjęcia: fot. JK

W wakacyjnym plebiscycie miesięcznika Traveler "Cuda Polski 2023", czytelnicy mają okazję wytypować najciekawsze miejsca w Polsce. Wśród nominowanych atrakcji z każdego województwa, znalazła się bydgoska Wyspa Młyńska z Młynami Rothera. To urokliwe miejsce, które stanowi enklawę zieleni w samym centrum miasta. Wyróżnia się swoimi młyńskimi tradycjami oraz historycznymi budynkami, takimi jak Wenecja Bydgoska, które wznoszą się nad malowniczym korytem Młynówki.

Oprócz Wyspy Młyńskiej, w naszym województwie nominowane zostały również skansen w Kłóbce oraz Olenderski Park Etnograficzny w Wielkiej Nieszawce. Te trzy atrakcje reprezentują bydgoską i kujawsko-pomorską kulturę oraz historię. Laureatów tegorocznej edycji plebiscytu "Cuda Polski" poznamy 24 lipca, gdy zostaną ogłoszeni zwycięzcy dla każdego województwa.

Głosowanie trwa do 16 lipca, a każdy ma możliwość oddania swojego głosu na swoje ulubione miejsca. Wyniki będą ogłoszone 24 lipca. Zachęcamy do udziału w głosowaniu i wsparcia bydgoskiej Wyspy Młyńskiej oraz pozostałych nominowanych atrakcji.

Głos można oddać TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ROZCZAROWANA 01.07.2023 19:46
W BYDGOSZCZY ULICA POMORSKA TO JEST WIZYTÓWKA MIASTA. POKRYTA PSIMI ODCHODAMI. A NA ULICY GDAŃSKIEJ ,,ŻULE" ZACZEPIAJĄCY PRZECHODNIÓW. WIELKI CZAS OGARNĄĆ TEN TEMAT.

Paweł S 01.07.2023 16:59
Głosuje na Wyspę Młyńską, to miejsce pełne uroku

zachmurzenie małe

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 33 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama