Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Powitaj lato z food truckami i spróbuj dań z co najmniej czterech kontynentów!

Przed mieszkańcami Bydgoszczy najsmaczniejszy event tego lata – 23 czerwca startuje tu zlot food trucków na powitanie lata. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach aż przez trzy dni będą karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków zapraszają FUTRAKI.
Powitaj lato z food truckami i spróbuj dań z co najmniej czterech kontynentów!

Źródło: fot. materiały prasowe

Kulinarne miasteczko stanie na bydgoskim Myślęcinku, kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 23-25 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. 

Zlot odbędzie się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku na Myślęcinku przy ul. Gdańskiej 173-175.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00- 21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Waldemar Pasiński Treść komentarza: To powinna być spiżowa postać "Łuczniczki" z łukiem w prawej ręce i z tarczą z herbem miasta po lewej stronie. Może nie byc naga. Mam taką wizualizację, ale nie wiem, jak przesłać Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:58 Źródło komentarza: Bydgoszcz szuka formy dla nowego Pomnika Wolności na Placu Wolności Autor komentarza: Adam12 Treść komentarza: Super rowerki! Data dodania komentarza: 17.07.2026, 19:58 Źródło komentarza: Bydgoski Rower Aglomeracyjny ruszył z elektrykami i 70 stacjami Autor komentarza: Michał Treść komentarza: Korzystam z rowerów Roovee w innym mieście, bardzo wygodne i świetna aplikacja. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:38 Źródło komentarza: Bydgoski Rower Aglomeracyjny szykuje się do startu. Trwają ostatnie prace w terenie Autor komentarza: Danuta Treść komentarza: Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak magicznym spotkaniu. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Fotografia, literatura, Portugalia i muzyka. Wyjątkowy wieczór Piotra Jakuba Karcza w Bibliotece Londynek Autor komentarza: Ola Treść komentarza: A były jakieś "finanse" czy tajemnica wojskowa? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:30 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:11 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama