Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wakacje w Bydgoszczy. Miejskim autobusem do Borówna lub Myślęcinka!

Wakacje to czas odpoczynku i rekreacji w blasku słonecznych promieni. Idealnym pomysłem, aby nieco się schłodzić przy wysokich, letnich temperaturach jest wypad nad jezioro lub spacer po zalesionym terenie Myślęcinka. Od końcówki czerwca dojazd do tych miejsc komunikacją miejską będzie znacznie ułatwiony, szczególnie w dni wolne.
Wakacje w Bydgoszczy. Miejskim autobusem do Borówna lub Myślęcinka!

Źródło zdjęcia: fot. UMB

Od kilku miesięcy funkcjonuje linia międzygminna nr 41 w relacji Dworzec Leśne - Wudzyn przez Osielsko, Żołędowo, Wilcze, Borówno, Kusowo, Dobrcz, Sienno, Kotomierz, Karolewo. Na okres wakacji letnich (od 24 czerwca do końca sierpnia) w soboty, niedziele i święta uruchomione zostaną dodatkowe weekendowe kursy trasowane do podbydgoskiego Borówna, gdzie znajduje się plaża nad jeziorem i Dobrcza. Realizowanych będzie 6 kursów w obu kierunkach autobusami długimi (przegubowymi). To oferta również dla mieszkańców wypoczywających w pobliskich ogrodach działkowych.

Do Myślęcinka także będzie łatwiej dojechać

Autobus linii nr 82 obsługujący między innymi fordońskie osiedla będzie kursował do pętli Las Gdański w każdą sobotę i niedzielę oraz święto od 24 czerwca do 27 sierpnia.

W maju uruchomiona została podmiejska linia nr 40 do Ostromecka, część kursów linii nr 73 skierowano do obsługi ogródków działkowych przy ul. Inwalidów i wzmocniono weekendowe kursowanie linii nr 52 na trasie do Myślęcinka.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 32 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama