Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święto ulicy Gimnazjalnej w najbliższą sobotę. Będzie się działo!

Już w najbliższą sobotę (03.06) odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Święto ulicy Gimnazjalnej to to idealna propozycja na spędzenie letniego popołudnia. Przedsiębiorcy razem z menedżerem Starego Miasta i Śródmieścia przygotowali szereg atrakcji zarówno gastronomicznych, jak i kulturalnych. Będzie pokaz mebli mid-century, mini-wystawa z cyklu „Made in Bydgoszcz”, muzyka na żywo, degustacje. Nie może Was zabraknąć!
Święto ulicy Gimnazjalnej w najbliższą sobotę. Będzie się działo!

Źródło zdjęcia: UMB

- Popołudnie i wieczór upłyną na ulicy Gimnazjalnej pod znakiem muzyki, sztuki, historii i dobrego jedzenia. W „Landschafcie” w godz.  17.00 – 19.00 Abstract Emergency Experience  w składzie Rafał Olszewski, Kamil Hajduk, Kevin G zaprezentuje wybrane kompozycje jazzowe oraz swobodną improwizację. W trakcie dnia, przed „Zakładem?” usłyszymy słoneczne Dj sety, a później muzyka przeniesie się do wnętrza lokalu. Przed „Burger Parkiem” zobaczymy m.in. przygotowywane na oczach klientów cheeseburgery, „Sushi Kushi” zaserwuje w promocyjnej cenie rolki, a „Winosfera” zaoferuje degustację serów. Od 16.00 do 20.00 będzie także okazja posmakować win z Winnicy pod Jabłonią. Bar „Brazilian Flavours” zaprosi do degustacji nalewek z cachacy i przekąsek z tapioki oraz ofert promocyjnych – zapowiada Maciej Bakalarczyk, menedżer Starego Miasta i Śródmieścia.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielkie świętowanie na ulicy Gimnazjalnej (fot. UMB)

Jak informuje Miasto, w godz. 11.00 – 16.00 jeden ze współtwórców sukcesu Gimnazjalnej, Michał Kaliski, pokaże meble mid-century, a w godz. 16.00 – 21.00 menedżer zaprasza na kolejną mini wystawę z cyklu „Made in Bydgoszcz”. Tym razem zobaczymy unikalne grafiki z bydgoskich opakowań, a we wnętrzach „Zakładu?” serię etykiet z dawnych, bydgoskich destylarni. 

W godz. 14.00 – 18.00 zdjęcia wykonywał będzie Jarek Majewski, a miedzy 19.00, a 21.00 na ulicy prym wieść będzie cyrkowy ogniomistrz zamieniający ten widowiskowy żywioł w sztukę. 

Atrakcji nie zabraknie, a ul. Gimnazjalna to idealne miejsce by zacząć lub skończyć swój spacer po naszym Śródmieściu. Tym bardziej, że podczas poprzedniego wydarzenia zyskała piękne podświetlenie. 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 30 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama